Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
sancez
Gerçek Adsancez sancez
Doğum Tarihi10 Kasım ****
Konumİstanbul,Adalar
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 29 Nisan 2008
2. el mesaj sayısı: 90
Son mesaj tarihi: 15 sa. önce
Son giriş tarihi: bir sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Elektronik Sigara - ANA KONU- başlıklı konuyu favorilerine ekledi (15 sa. önce)
Merhaba sevgili arkadaşlar. Uzun zamandır DH ailesine dahil olup bir çok kullanıcıdan hem yardım almışımdır hemde yardım etmişimdir. Şimdi ise sigara... Mesaja git »
Vodafone faturasız hat 19TL başlıklı konuyu favorilerine ekledi (3 gün önce)
Arkadaşlar yaklaşık 2.5 aydır bu fırsatı kovalıyordum. İstanbul - Bayrampaşa ilçesinde, tam nokta adres olarak T4 tramvay hattında Ali Fuat Başgil... Mesaja git »
Bitenekadar.com da artık herşey ücretsiz kargo başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Yaklaşık 10 senedir faaliyetteler. Günlük fırsat sitelerinin popüler olduğu dönemde, en popüler sitelerden biriydi.... Mesaja git »
Bitenekadar.com da artık herşey ücretsiz kargo başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
N11 tarzında değil demiştim, ancak satış yapabilme özelliği de getirilmiş. %10 komisyon ile zor. %5 olmalı ki talep görsün.... Mesaja git »
Forumda Ocak ayında açılmış konusunu vardı, sözde Stripe Tr Şubesi olarak açılmış olan tekno-go sitesi şimdide Kuveyt Türk İnternet bankacılığını kopy... Mesaja git »
tekno-go.com Whois sorgulamasında, yanlışım yoksa "alastyr" firmasının Hosting hizmetini kullandığı görülüyor. Ödemeyi kim yapmış vs. onlardan öğre... Mesaja git »
YUDUM EGE SIZMASI 16.35/1lt METRO MARKET başlıklı konuyu favorilerine ekledi (8 gün önce)
Merhabalar. Az önce metroda gördüm. (Büyükçekmece) 2 lt Yudum Ege Sızması yumuşak lezzet 32.71?.... Mesaja git »
Görmeyen ve atlayan olmuş olabilir diye paylaşmak istedim. Link: http://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/diger-kampanyalarimiz/yeni-hazirkart-sada... Mesaja git »
Türktelekom faturasız 2 yeni paket başlıklı konuyu favorilerine ekledi (10 gün önce)
Ahlan 19 Paketi ile tam 4GB Cepten İnternet, Her Yöne 500 DK, Her Yöne 1000 SMS ve tarife içi sınırsız konuşma sadece 19 TL! Üstelik aylık tek seferde... Mesaja git »
Doğru... Mesaja git »
Arkadaşları

dreamiga
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Kural dışı

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.094