Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
fatality_
Gerçek Ad 
Konumİstanbul,Kadıköy
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 21 Nisan 2005
2. el mesaj sayısı: 96
Son mesaj tarihi: 4 gün önce
Son giriş tarihi: 7 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Steelseries Rival 700 2 günlük başlıklı konuyu favorilerine ekledi (4 gün önce)
Ürünü alalı 2 gün oldu elime oturmadığı için satıyorum.Üstündeki jiletini durmaktadır garantisi ve faturası mevcut. Takas tekliflerine açığım(Logitech... Mesaja git »
<<<<<<<<<>>>>>>>>>> başlıklı konuyu favorilerine ekledi (5 gün önce)
[b]hesabın = * gizli soru * mail adresi * şifresi herşeyiyle teslim edeceğim iyi forumlar[/b] [size=2][/size]... Mesaja git »
Bf1 Ultimate Edition hesap-60 TL başlıklı konuyu favorilerine ekledi (5 gün önce)
Hesaplar tüm bilgileri ile birlikte verilecektir.Hesapta kayıtlı olan mailin şifresi de dahil. Hesaplarda sıkıntı ban vs yoktur. Referansı olan arka... Mesaja git »
Corsair MM300 Extended Mouse Pad başlıklı konuyu favorilerine ekledi (14 gün önce)
[color=#006600][/color] [color=#FF6600][/color] [color=#FF6600][/color] 1 Yıl Kendim Kullandım Kutusunda Kusuru Resimde Gösterilmistir ... Mesaja git »
Hesap tamamiyle alıcıya devredilecektir. Mail, şifre, gizli soru gibi tüm bilgileri değiştirebilirsiniz. Şimdiden hayırlı olsun. (sorulmadan söyleye... Mesaja git »
BF 1 ve BF 4 Origin hesap 80 TL başlıklı konuyu favorilerine ekledi (16 gün önce)
Güvenilir ve Garantili, kendi kullandığım hesaptır Fiyat 100 TL [simage]https://img.donanimhaber.com/upfiles/338558/ab05f2d5-bd2e-47a3-b172-b9d03016... Mesaja git »
Selamlar, Resimlerde gördüğünüz gibi 92 level 485 saat oynama süresi olan hesabım satılıktır.Hesabın tüm bilgileri satın alan kişiye teslim edilecekt... Mesaja git »
Battlefield 1 (Çıktı!) [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
arkadaşlar bu hata neden oluyor? arkadaştan almıştım oyunu denemek için :/ ... Mesaja git »
[Satılık] Ucuz Origin Battlefield 1 Hesap 35 TL başlıklı konuyu favorilerine ekledi (18 gün önce)
Bf'den sıkıldığım için satıyorum, hesabın içerisinde; Battlefield 1 Battlefield 3 Limited Edition Alice: Madness Returns Mass Effect 2 Oyunları bulu... Mesaja git »
[ALINIK] Steelseries Rival 300 başlıklı konuyu favorilerine ekledi (19 gün önce)
Arkadaşlar İzmir içi alınık Rival 300 arıyorum. Yanında mouse pad de olur. Tekliflerinizi mesaj yoluyla iletebilirsiniz.... Mesaja git »
Arkadaşları

Zeyth

muammersertac

tokach

Eugnie
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: LOGITECH G230 - Satılık ( 85TL )
Alıcı: techsen
Tarih: 14 Mart 2017; 20:38:14
Yorum
Üründe alışverişte sorunsuzdu, teşekkürler. Yeni bir alışverişte karşılaşmak dileğiyle.
Genel Puan

Ürün: GSKILL 2X2GB DDR3 1600mhz ( 50TL )
Alıcı: emrekaradag
Tarih: 14 Aralık 2016; 21:11:15
Yorum
Referansının az olmasına bakmayın şahsen çok memnun kaldım. Anında gönderdi. Çok temiz paketlemiş ürünleri. Teşekkür ederim kendisine
Genel Puan

Ürün: Satılık Evga GTX960 2GB , Gigabyte 5850 O.C
Alıcı: cesiaga
Tarih: 12 Aralık 2016; 8:37:51
Yorum
Güvenilir satıcı temiz ürün tavsiye edilir
Genel Puan

Ürün: Satılık AMD Phenom II X4 955 BE
Alıcı: SYNTAX
Tarih: 1 Aralık 2016; 22:35:31
Yorum
eksiksiz içerik,zamanında kargo.kendisiyle gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilirsiniz.
Genel Puan

Ürün: Satılık Logitech Anywhere Mx
Alıcı: Colossal
Tarih: 12 Eylül 2011; 11:32:52
Yorum
bu kullanıcıyla sorunsuz şekilde takas gerçekleştirdim. sözünde duran dürüst güvenilir bir şahıs.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DH-VM2
0.109