Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
giyotinberq
Gerçek AdBerk Kutay
Doğum Tarihi9 Nisan ****
MeslekÖğrenci
Konumİstanbul,Üsküdar
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 26 Nisan 2008
2. el mesaj sayısı: 16
Son mesaj tarihi: 3 gün önce
Son giriş tarihi: bir sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Güneş Gözlüğü Fırsatları 2016 başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Hocam kar marjlariyla alakali bir durum. Avmlerdeki kiralara ragmen dedigim gibi pazarliklar bile yapiliyor. Ona ragmen hem kar edip hem de kira, cali... Mesaja git »
Güneş Gözlüğü Fırsatları 2016 başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
15 20 yıllık gözlükçümüz orada. Çoğu yer orijinal satıyor orda. Zaten aslında avmlerdeki optiklerde de iyi bir pazarlık yeteğiniz varsa o fiyatlara a... Mesaja git »
Razer deathadder world of tanks edition 120 tl konusunu başlattı (3 ay önce)
Markafoni'de Aralgame kampanyasinda mevcut. 30 lira odeme sayfasinda dusuyor. http://www.markafoni.com/aral-razer-deathadder-2013-world-of-tanks-ed... Mesaja git »
Turk Telekom 750 Dk + 1000 SMS + 6GB + Tivibu Süper Paket 45 TL başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Antenden kablo çekmek için para alıyorlar mı acaba? ... Mesaja git »
[SATILDI][SON INDIRIM] Logitech G510 Gaming Keyboard [TR Klavye] başlıklı konuyu favorilerine ekledi (4 ay önce)
Merhaba arkadaşlar, Elimde bulunan son derece temiz durumdaki klavyeyi satmak istiyorum. PTT ya da Yurtiçi Kargo ile gönderebilirim. Kargo masraf... Mesaja git »
Alınık r9 285 konusunu başlattı (5 ay önce)
Garantisi olması tercihim.Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.... Mesaja git »
Satıldı: Garantili R9 285 *430 TL* başlıklı konuyu favorilerine ekledi (5 ay önce)
Kartım mayıs sonuna dek Vatanbilgisayar garantili Sapphire R9 285 2gb Dual-X OC (R9 285 ve R9 380 aynı çiptir). Stok voltaj ile %17 overclock yapılabi... Mesaja git »
SATILDI- ASUS R9 290X DirectCU II OC başlıklı konuyu favorilerine ekledi (5 ay önce)
Asus R9 290X DirectCU II O.C. 4GB GDDR5 512Bit Mart 2015 Vatan Bilgisayar faturalı full kutulu tertemiz ve sorunsuz kartım satılıktır.14 ay daha g... Mesaja git »
MSI RX460 4GB OC GDDR5 128Bit AMD Radeon DX12 başlıklı konuyu favorilerine ekledi (5 ay önce)
Vatan Bilgisayardan alınma MSI RX460 4GB OC GDDR5 128Bit AMD Radeon DX12 ekran kartımı satıyorum. Ürün alınalı 1 ay olmamıştır. Hiç OC yapılmadı. Fatu... Mesaja git »
Turkcell T70, Kargo poşeti bile açılmamış konusunu başlattı (7 ay önce)
Kargo poşeti bile açılmamış, sıfır Turkcell T70'i kullanmayacağım için satıyorum. İstediğim fiyat 575 lira. 23 Kasım fatura kesim tarihi. İstanbul Ana... Mesaja git »
Arkadaşları

mag13

Plunder
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
3.605