Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
a_kosif
Gerçek Ad 
KonumAnkara
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 25 Nisan 2008
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 2 yıl önce
Son giriş tarihi: 5 ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları14
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Mukavemeti bulunca ne oluyor? başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Her yük altında belirli bir sehim (Senin tabirle bükülme veya eğilme. Bir ucu sabitlenmiş bir çubuğun diğer ucuna kuvvet uyguladığın zamanki çubuk ucu... Mesaja git »
Eski bilgisayarlara Android yüklerken karşılaşılan hata başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Intel® Pentium® M processor 725 Intel® PRO/Wireless 2200BG network connection and Intel® 855GME chipset clock speed : 1.60 GHz Ram: 1 GB DDR Ek... Mesaja git »
Eski bilgisayarlara Android yüklerken karşılaşılan hata başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Valla 6 dan başladım. 4, 3, 2.6 tüm sürümleri denedim. Hepsinde aynı problem oluşuyor. Benim tahminim de ekran kartının vga olması dolayısıyla problem... Mesaja git »
Arkadaslar. Elimde Toshiba L10 ve Acer TravelMate eski bilgisayarlar mevcut. Ikisine de windows 7 yukledim. Kullaniliyor fakat işlerimi daha hizli hal... Mesaja git »
Kısa PCI girişli evga gt630 pci express x16 slotuna bağlama problemi başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
Arkadaşlar evga gt630 u iade ettim. Ekran kartını çalıştırmayınca pci slotunda arıza vardır diye düşünüyordum. Çünkü evga yı iade ederken dedim burada... Mesaja git »
Kısa PCI girişli evga gt630 pci express x16 slotuna bağlama problemi başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
Eyvallah gözüm elhamdülillah adamlığı öğrendim sayende. Sübhanallah, sen olmasaydın nasipsiz kalacaktık adamlıktan. Adamın dibisin maşaallah. N... Mesaja git »
7100 kesin arızalı üzerindeki kondansatörü ben değiştirmiştim bir defa. Sekiz senedir idare ediyordu bu sefer hepten koyverdi kendini. Bilgisayara res... Mesaja git »
Arkadaşlar. Ge force 7100 ekran kartı üstteki. Arızalı kendisi. Onu aşağıdaki evga gt630 ile değiştirmek istedim. Ekran kartını aldım eve geldim açtım... Mesaja git »
ZTE Blade S (Live) İncelemesi (Rootlama Geldi!!) başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
Hocam babam bu telefondan kullanıyordu. Özellikleri yetmiyor ekranı küçük diye yeni telefon aldık. Ama bunu da kullanmak istiyor. Fish and Chips yükle... Mesaja git »
Monitör dahil fiyat max 3000 olacak.... Mesaja git »
Arkadaşları

kardes4

mc.kork

sarbeyus

alicans35

kilecerme

SSH

SkYNeT-06

mehmet328

ThisisaNightmare

RMiL

albano007

_iLKeR88_

aahmety

ttnetdc
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
beklemede....
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
test
Hakkında

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.063