Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
aliyaka
Gerçek AdAli Yakamercan
Konumİstanbul,Kadıköy
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 23 Nisan 2008
2. el mesaj sayısı: 15
Son mesaj tarihi: 9 yıl önce
Son giriş tarihi: 8 yıl önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
: Amerika'dan getirmelik ps3 120Gb slim başlıklı konuya yorum yazdı (9 yıl önce)
Cevapladim butun pmleri. Daha ps isteyen cikmadi herkes baska bise istiyo :) Ama sanirim dragon Ps3 isticek.... Mesaja git »
: Amerika'dan getirmelik ps3 120Gb slim başlıklı konuya yorum yazdı (9 yıl önce)
kutulu tabi acilmamis sifir.... Mesaja git »
Amerika'dan getirmelik ps3 120Gb slim konusunu başlattı (9 yıl önce)
20 Aralikta Amerika'dan donucem. Burda su an ps3 ler 299.99 dolar. Isteyene 360 dolara getirebilirim. Isterseniz amazon'dan urunu kendiniz alirsiniz b... Mesaja git »
: Su Soğutma düşüncem var.Fikirlerize ihtiyacım var başlıklı konuya yorum yazdı (11 yıl önce)
pompayı bence http://www.firebal.net/asp/show_stock.asp?product=13401 al hem fiyat iyi hemde dısarda dalgıc pompa diil. ve 1200l/h yada atman ... Mesaja git »
: cpu blok çalışması... başlıklı konuya yorum yazdı (11 yıl önce)
okulda 2 tane cnc makinesi var. eşşeğin kulapına su kacırmadıkça (3-4 parcayı geçmedikçe) ve malzemeyi getirdikçe boş olursa makine keserim dedi sorum... Mesaja git »
: el yapımı su tankları başlıklı konuya yorum yazdı (11 yıl önce)
bunlarda 5.25 likmi ? resimde oranlıcak birsey olmadıgı icin pek belli olmuyor.... Mesaja git »
el yapımı su tankları konusunu başlattı (11 yıl önce)
adam baya güzel 5.25" lik slot a sığan tanklar yapmıs hosuma gitti, belki kendi yapmak isteyen cıkar diye paylaşmak istedim. bi kac resim http:... Mesaja git »
Orjinalden alıntı: Des@latoR Orjinalden alıntı: aliyaka bu pinleri kare seklinde mi yapmak daha iyi verim verir yoksa silindir seklinde... Mesaja git »
bu pinleri kare seklinde mi yapmak daha iyi verim verir yoksa silindir seklindemi yapmak? birde cnc makine silindir seklinde olanları daha uzun surede... Mesaja git »
: Su soğutmalı sistemim + ? başlıklı konuya yorum yazdı (11 yıl önce)
şu rekorun yanında elektrik kablosunu cukarttıgın aparatın adı nedir ? bendede aynı pompa var ama attım buz dolabı kabının icine orda duruyo tam bi re... Mesaja git »
Arkadaşları

mehmet328
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.080