Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
buffoon73
Gerçek Ad 
Konumİstanbul,Gaziosmanpaşa
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 22 Nisan 2008
2. el mesaj sayısı: 23
Son mesaj tarihi: 4 yıl önce
Son giriş tarihi: 2 ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Seat Ibiza 1.2 TSI DSG başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
yokuş kalkış desteği için bir şey yapmana gerek yok, eğimi algıladıktan sonra kendisi tutuyor 2-3 saniye kadar. seyir halindeyken manuel kullanıma geç... Mesaja git »
BASARSOFT Haritaları ve Guncel Basarsoft Haberleri başlıklı konuya yorum yazdı (5 yıl önce)
Merhaba, aşağıda ekran görüntüsü de bulunan metris-esenler bağlantı yolundan çıkıp 500 evler/taşköprü yönüne giderken 100. yıl caddesinden millet... Mesaja git »
Numberik Klavyeli Apple Laptop Varmı başlıklı konuya yorum yazdı (6 yıl önce)
hali hazırda satılan modellerin hiç birinde yok, hatta yanlış hatırlamıyorsam hiç bir zaman olmadı.... Mesaja git »
IPHONE VE IPOD İLE UYUMLU AUX KABLOSU başlıklı konuya yorum yazdı (6 yıl önce)
kabloyu nereden aldınız acaba?... Mesaja git »
SO Bittorent test merkezi başlıklı konuya yorum yazdı (6 yıl önce)
Orijinalden alıntı: erimemre Orijinalden alıntı: DjProgressive Evet zaten sıkıntı şu, mesela bir kullanıcıdan maximum 42 gordum ben. Am... Mesaja git »
: bold 9000 versiyon 4ten 5e ?!?! başlıklı konuya yorum yazdı (8 yıl önce)
95i rahat çalıştıran bir bilgisayara 7 yüklerseniz olacaklar da açıktır ama? ben de 9000 kullanıyorum 5 çıktığında bi heyecan yüklemiştim fakat 9000in... Mesaja git »
: ıgo ıphone de başlıklı konuya yorum yazdı (10 yıl önce)
evet hocam başarsoft haritalarını kullanıyor igo,zaten google maps'de de başarsoft haritaları var ;)... Mesaja git »
artı 1 gb ram ekleyemezsiniz malesefki,tek ram slotu bulunuyor eeepc'de.2gb'lık bir ram almanız lazım bu arada bende bugün eeepc 1000he'me kavuştum... Mesaja git »
: [TAKASLIK] : Bende Blackberry kullanmak istiyorum diyenler buraya... başlıklı konuya yorum yazdı (10 yıl önce)
üstüne bir miktar verirseni iphone 3g 16gb beyaz ile takaslayabiliriz PM bekliyorum.... Mesaja git »
: "yetkilendirme başarısız . lütfen itunes a bağlanın" başlıklı konuya yorum yazdı (10 yıl önce)
banada bir kere oldu bu, rastgele wi-fi'ı kapatıp deniyim dedim ve sorun çözüldü. Wi-Fi ile alakalı değildir ama, başıma geleni söyliyim dedim :D... Mesaja git »
Arkadaşları

kmerdal

mehmet328
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
MacBook
Otomobil
Seat
Mobil cihaz
Apple
Operatör
Turkcell
ISS
Superonline

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.094