Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
cure4itch
Bir Önceki Kullanıcı AdıHolyCornholio
Gerçek AdBerkan O.
Doğum Tarihi10 Temmuz ****
Konumİstanbul,Beşiktaş
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 19 Nisan 2008
2. el mesaj sayısı: 48
Son mesaj tarihi: 3 ay önce
Son giriş tarihi: 4 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
PlayerUnknown's Battlegrounds ANA KONU - HERKESE CBT KEY! başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Kullandim.... Mesaja git »
High Power 1000W Yari Moduler Guc Kaynagi konusunu başlattı (4 ay önce)
High Power 1000 Watt Yari Moduler Guc Kaynagi sikintisiz calismaktadir garanti suresi dolmustur, tum kutu ve icerigi gonderilecektir. Fiyat 250... Mesaja git »
MSI GTX1060 3GB 999 TL başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Amazon.de ile vergi dahil 840a getirilebiliyor, https://www.amazon.de/MSI-GTX-1060-ARMOR-OCV1/dp/B01KNOBNLW/ref=nav_ya_signin?s=computers&ie=UTF8... Mesaja git »
Gecen ay bana ayin 13unde gelmisti, arkadasima ayin ilk haftasinda gelmisti, bu ay ikimizede daha gelmedi.... Mesaja git »
Gelmedi.... Mesaja git »
SATILIK MSI N560GTX-TI TWIN FAZOR II/OC EKRAN KARTI başlıklı bir mesaj paylaştı (5 ay önce)
Ürün zaten bilindik bir ürün aşağıda yine özelliklerini yazdım. 1060 aldığım için satıyorum. Herhangi bi sorunu yok, voltaj değerleriyle hiç oynanmad... Mesaja git »
SATILIK MSI N560GTX-TI TWIN FAZOR II/OC EKRAN KARTI konusunu başlattı (5 ay önce)
Ürün zaten bilindik bir ürün aşağıda yine özelliklerini yazdım. 1060 aldığım için satıyorum. Herhangi bi sorunu yok, voltaj değerleriyle hiç oynanmad... Mesaja git »
ALINIK TW Warhammer Steam Key konusunu başlattı (6 ay önce)
60 TL enpara referanslı kişilerden alınır.Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.... Mesaja git »
Alınık Total War Warhammer Steam Key konusunu başlattı (6 ay önce)
Nakit almak istemiyorum. Steam de birikmiş bakiyem var key karşılığı size oyun giftleyebilirim.Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.... Mesaja git »
Total War Warhammer Pc Oyun 89tl / markafoni başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Hocam steamde o kadarlık bi oyun hediye göndersem takaslasak? birikmiş bakiyem var... Mesaja git »
Arkadaşları

Oguzzzzz
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
LG
Operatör
Turkcell
ISS
TTNET
Steam
cure4itch

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.074