Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
cure4itch
Gerçek AdBerkan
Doğum Tarihi10 Temmuz ****
Konumİstanbul,Beşiktaş
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 19 Nisan 2008
2. el mesaj sayısı: 48
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 2 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Star Wars Sw Black Series Araç B3929 D&R içerir. başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
5 tane söylemiştik, 5 ide farklı gelmiş. Elinde fazladan 1, 6, 7, 9, 10 olan var ise alabilirim (Antalya).... Mesaja git »
Star Wars Sw Black Series Araç B3929 D&R içerir. başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
10 tane aldım, not falan yazmamıştım, ben memnunum zaten aynı gelenleri arkaşıma vericektim.... Mesaja git »
Xiaomi Bluetooth Tartı - 119 Lira HB konusunu başlattı (dün)
Bu ürüne bakıyodum zaten dün 139'du, %14 indirimle 119 lira fiyat iyi olmuş zaten çin fiyatlarından da düşük kaçırılmaz.... Mesaja git »
Xiaomi mi band 59tl- Morhipo başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
doğru ben en ucuz ararken ilk başka satıcı çıkmış. hb den alınca hem daha ucuz hem kargo bedava.... Mesaja git »
Xiaomi mi band 59tl- Morhipo başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Morhipodaki 1s kalp atış sensörlü, hepsiburadadaki satıcıda kargoyla birlikte 65 liraya geliyor, magazadan teslim alamıyacaksanız daha ucuz hb.... Mesaja git »
Xiaomi Mi Band 2 - 89 TL (HB) başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
İos'da yok malesef, android'de bir çok fonksiyon kazandırabilen uygulamalar var.... Mesaja git »
PlayerUnknown's Battlegrounds [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Kullandim.... Mesaja git »
High Power 1000W Yari Moduler Guc Kaynagi konusunu başlattı (5 ay önce)
High Power 1000 Watt Yari Moduler Guc Kaynagi sikintisiz calismaktadir garanti suresi dolmustur, tum kutu ve icerigi gonderilecektir. Fiyat 250... Mesaja git »
MSI GTX1060 3GB 999 TL başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Amazon.de ile vergi dahil 840a getirilebiliyor, https://www.amazon.de/MSI-GTX-1060-ARMOR-OCV1/dp/B01KNOBNLW/ref=nav_ya_signin?s=computers&ie=UTF8... Mesaja git »
Gecen ay bana ayin 13unde gelmisti, arkadasima ayin ilk haftasinda gelmisti, bu ay ikimizede daha gelmedi.... Mesaja git »
Arkadaşları

Oguzzzzz
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
LG
Operatör
Turkcell
ISS
TTNET
Steam
cure4itch

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.094