Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
cure4itch
Gerçek AdBerkan
Doğum Tarihi10 Temmuz ****
Konumİstanbul,Beşiktaş
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 19 Nisan 2008
2. el mesaj sayısı: 49
Son mesaj tarihi: 29 gün önce
Son giriş tarihi: 16 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Bluetooth Hoparlör Fırsatları! başlıklı konuya yorum yazdı (29 gün önce)
Anker soundcore pro 699 dan 399 a düşmüş güzel hoparlör almak istiyen kaçırmasın... Mesaja git »
Anker SoundCore Pro 25W 499 TL HepsiBurada başlıklı konuya yorum yazdı (29 gün önce)
Arkadaşım 599 a düştüğünde almıştı ses kalitesi bayağı iyi telefonu da şarj ediyor 399 iyi fiyat... Mesaja git »
Anker SoundCore Pro 25W 499 TL HepsiBurada başlıklı konuya yorum yazdı (29 gün önce)
250 liraya ne zaman satıldı? şuan vergiyi de katarsan 600 700 liraya geliyor, kargo bekleme süresini ve garanti olmayışını saymıyorum bile.... Mesaja git »
Günün fırsatına girmiş hoparlör şuan 399 lira... Mesaja git »
İstanbul Kağıthane'de bulunan Auto Clinic firması olarak butik tarzda günde bir araç ile ilgilenmekteyim. Randevulu olarak çalışmaktayım. Forum ü... Mesaja git »
★★★ Huawei Nexus 6P Ana Konu ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Ekran çervesinde soyulma olan oldu mu? telefonu 2 yıldır kılıfsız kullanıyorum hiç düşürmedim, bugün enteresan bir şekilde görselde kırmızı işaretledi... Mesaja git »
Yeni Peugeot 308 (2014 sonrası - Ana Konu) başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Merhaba, ben aracım için bu linkteki Firmware SMEG_5.42.B.R4 dosyasını kullandım, yaklaşık 10 dakika sürdü ve sorun çıkmadan güncelleme yapıldı.... Mesaja git »
Yeni Peugeot 308 (2014 sonrası - Ana Konu) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (3 ay önce)
Peugeot kompakt HB temsilcisi 308′i yeniledi. Yeni modüler platform EMP2 sayesinde, Yeni Peugeot 308’in boyutları daha kompakt hale gel... Mesaja git »
CORSAIR CARBIDE SPEC-02 KASA + 650W 80+ GÜÇ KAYNAĞI (310TL) başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
PSU yu kullanıyorum indirim ile amazondan 150? (bugünün kuruna göre) ye almıştım. Memnunum bir sıkıntım yok ancak PSU moduler değil ve 0 db until unde... Mesaja git »
gold.com powerbank orijinal midir ? başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Ayni urun hb'de de var ayni fiyata oradan alin.... Mesaja git »
Arkadaşları

Oguzzzzz
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Peugeot 308
Mobil cihaz
Huawei Nexus 6P
Operatör
Turkcell
ISS
TTNET
Takım
Beşiktaş
Steam
cure4itch

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.094