Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
sertacx
Gerçek AdSertaç ARAS
Doğum Tarihi16 Mayıs ****
Konumİzmir,Narlıdere
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 12 Nisan 2008
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 7 ay önce
Son giriş tarihi: 12 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
CANIM ÇOK SIKILIYOR YAPACAK BİR ŞEYLER ÖNERİN başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
Spor yap... Mesaja git »
Merhabalar. Mutfak dolabının kapağının kaplaması resimlerde gördüğünüz gibi alttan çıkmaya başladı. Bunun için sağlam tutturacak ne tür bir yapıştırıc... Mesaja git »
Format attıktan sonra dxdiag da direcx sürümü 11 olarak görünüyor, yine de verdiğiniz directx paketlerini yüklemek gerekli mi?... Mesaja git »
Wireless kart ile ekran kartı temas ederse sıkıntı olur mu? başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Kartın üzerindeki devrenin lehimleri değmiyor sadece vidanın ucu değiyor.... Mesaja git »
Merhaba. Kasam için aldığım wireless kartı taktığımda bir vidası ekran kartının demirine temas ediyor. (Resimlere bakabilirsiniz.) Çalıştırmadan önce ... Mesaja git »
Selamlar. Pazar günü uçakla İstanbul'a gideceğim de, Sabiha Gökçen hava limanından Zübeyde Hanım Öğretmenevi'ne en kolay nasıl gidebilirim? (otobüs-me... Mesaja git »
Bedava GTA 5 Veriyorum başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Ben istiyorum... Mesaja git »
Silinebilir konusunu başlattı (2 yıl önce)
Silinebilir... Mesaja git »
Hb Bilgisayar Kategorisi Kdv İndirimi Başladı başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Gayet iyi fiyat bence viewsonic'in de kampanyasıyla birleşmiş süper.... Mesaja git »
Hb Bilgisayar Kategorisi Kdv İndirimi Başladı başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Duyuru geldi yardırın ... Mesaja git »
Arkadaşları

drvimu
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
iPhone 7

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.125