Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
ayesil
Gerçek Adahmet yeşil
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 16 Nisan 2005
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 27 gün önce
Son giriş tarihi: 10 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] başlıklı konuyu favorilerine ekledi (27 gün önce)
Güncel Migroskop : Sık Sorulan Sorular: Money Clup kart nedir? ... Mesaja git »
XBOX ONE DiGiTAL OYUN KARDEŞLiĞi ve TAKAS başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 ay önce)
DH Yönetim. Kardeşlik nasıl yapılır? Kardeşler için Player 1 ve Player 2 diyelim; *Player1 - Hesap açıp oyunu satın alır,konsolda ... Mesaja git »
XBOX ONE S 500 GB+FORZA HORIZON 3 PAKET 999 TL! başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Eyvallah, sağol.... Mesaja git »
XBOX ONE S 500 GB+FORZA HORIZON 3 PAKET 999 TL! başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
100 tl indirim kodu, 100'de kredi kartına puan gelecek... Cod olan seçeneği tercih ettim.... Mesaja git »
XBOX ONE S 500 GB+FORZA HORIZON 3 PAKET 999 TL! başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Eyvallah hocam, benimde aklıma yatan oydu.... Mesaja git »
https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_mıcrosoft-xbox-one-s-500-gb-konsol-shadow-of-war-pes2018-2-kumanda-1177624.html Bu fiyatlara ... Mesaja git »
2015 PHİLİPS ANDROİD TV başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Airscreen diye uygulama var onu TV ye kurarsan aktarabilirsin... Mesaja git »
android tv için uyumlu gamepad önerebilir misiniz? başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Logitech F710 kullanıyorum, gayet iyi.... Mesaja git »
PHİLİPS 55 PUS 7101 KULLANICI YORUMLARI. başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
A.slm kardeşim, cepten çıkan para 3900 100 tl hopi para verdiler o bakımdan 3800 geldi diye yazdım1 günlük kdv indirimi vardı bimeks'te bende forum... Mesaja git »
PHİLİPS 55 PUS 7101 KULLANICI YORUMLARI. başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
49''fiyatıydı o bende 55 olanını aldım 3800'e geldi Bugün kurulacak hayırlısıyla bi sıkıntı çıkmaz inşallah.... Mesaja git »
Arkadaşları

AKINLASINN
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.082