Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Bserat
Gerçek Adbatu serat
Doğum Tarihi1 Ocak 1984
Konumİstanbul
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 7 Nisan 2008
2. el mesaj sayısı: 3
Son mesaj tarihi: bir ay önce
Son giriş tarihi: 9 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Magnat Ses Sistemleri Kullanıcı Kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Merhaba c252 sıfır ayarında satıyorum.Sahibinden getli ilan no:454868832... Mesaja git »
Telefon Tavsiyeleri Her Bütçeye Uygun Ve Güncel başlıklı konuyu favorilerine ekledi (5 ay önce)
Akıllı Telefonlar Hayatımızın Vazgeçilmez Bir Parçası Oldular Bir Çok Farklı Model Bir Çok Farklı Marka ve Bir Çok Farklı Fiyat İle Biz Kullanıcıları ... Mesaja git »
Vestel 49UB8300 Hakkında başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Ado bey ben de 55ua8300 aldim. Panelin ozelliklerini bulamadim hicbir yerde. Rica etsem bilgi verirmisiniz. pnl.23379652 vpaz.20272388... Mesaja git »
Pusuya Yatmış 4K'ların Ucuzlamasını Bekleyenler Grubu başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Selamlar ben 55ua8300 tvyi teknosadan aldim 2099tl ve 200 tl cek seklinde. Ancak bu modelle ilgili pek ayrinti bulamadim.Gorevli cristal panel var... Mesaja git »
TV TAVSİYESİ Arayanlar Okumadan Geçmeyin... başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Selamlar ben 55ua8300 tvyi teknosadan aldim 2099tl ve 200 tl cek seklinde. Ancak bu modelle ilgili pek ayrinti bulamadim.Gorevli cristal panel var... Mesaja git »
2016 VESTEL LCD & OLED TV başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Selamlar ben 55ua8300 tvyi teknosadan aldim 2099tl ve 200 tl cek seklinde. Ancak bu modelle ilgili pek ayrinti bulamadim.Gorevli cristal panel var ded... Mesaja git »
[i]Safimiz belli olsun.. Atatürk'ün kurduğu çağdaş Cumhuriyet ve değerlerine bağlıysan, ülkeni seven biriysen,Demokrasiyi sözde değil özde benimse... Mesaja git »
DrOyun çekilişine katılmak istiyorum... Mesaja git »
ViscoPlus Tam Ortopedik Yatak" Fırsatı -Özel kampanyalarla! başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Gecen sene 1 anneme 1 bana visko yatak aldik. Annem memnun kaldi ama ben rahat edemedim. Bu durum viskoyu yadirgamam ve sert yatak sevmemle alakaliydi... Mesaja git »
Ben de hayır diyorum. Ekleyiniz.. Kubilay asteğmene bir borcum var. Onu ödemeden ölmeyecem..... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.109