Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
ersins58
Gerçek AdErsin Akpınar
Doğum Tarihi8 Ocak 1980
KonumSivas,Gemerek
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 7 Nisan 2008
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 16 gün önce
Son giriş tarihi: 3 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Apple İphone X Ana Konu / Kullanıcı Klubü başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
Ben mesela Avusturya da yaşıyorum burdada çok pahalı buluyorlar fiyat gerçekten abartı... Mesaja git »
iPhone'da bildirim ledi ve titreşimli klavye olmaması başlıklı konuya yorum yazdı (26 gün önce)
Herzaman iPhone kullanmışımdır sadece 3ay gibi Samsung s7 edge kullanmıştım led bilidirim ışığı gerçekten işe yarıyordu keşke iphoneda da olsaydı demi... Mesaja git »
İPHONE X bende wow izlemi uyandırmadı başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
İstediğimi yazarım sonuçta küfür veya hakaret etmiyorum İphonle alakalı iphone forumda fikrimi yazdım ayrıca yazmayada devam edicem... Mesaja git »
İPHONE X bende wow izlemi uyandırmadı başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Forum neden vardır? Fikirlerimi neden yazmim? Söylesene bana bir forum neden vardır? Mantıklı cevap bekliyorum senden??... Mesaja git »
İPHONE X bende wow izlemi uyandırmadı konusunu başlattı (bir ay önce)
Bugün Mediamarkt da (Avusturya) inceleme fırsatı buldum bana öyle wow yapmışlar gibi his gelmedi yılların İphone kullanıcsı olarak Şuan halı hazırda İ... Mesaja git »
Vw Arteon almak üzereyim başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Yok hocam bende senin gibi düşünüyordum ama gözüme daha büyük ve farklı geldi tabi iç kısmı aynı hemen hemen... Mesaja git »
Burda aylık gelirler normal çalışan için ortalama1500-2500 euro her iki senede yeni araca binmek okadar basit değil ha arabanı geri verip üstüne verir... Mesaja git »
Audi A5 yeni kasanın başlangıc fiyat yaklaşık 40 bin euro ama kampanyalara denk gelirsen 35 kadar indirimle alabilirsin,ki burda sene sonuna yaklaştık... Mesaja git »
Araba çok estetik duruyor Vw bence içini bozmuyor çünkü güveniyor çizgisine ki öyle zaten çok düzgün topludur iç dizaynı Vwnin ama insanlar biraz fark... Mesaja git »
Vw Arteon almak üzereyim konusunu başlattı (3 ay önce)
Arkadaşlar ben Avusturyada yaşıyorum ve yıllardır donanımhaberdeyim elimde eski golf 4 sdi var ve Vw firmasının kampanyası var buara bu eski diesel ar... Mesaja git »
Arkadaşları

asdzxcas3507
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
Apple
Takım
Galatasaray
PSN ID
ersins58
Xbox Live GamerTag
ersins58

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.110