Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
ersins58
Gerçek AdErsin Akpınar
Doğum Tarihi8 Ocak 1980
KonumSivas,Gemerek
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 7 Nisan 2008
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 2 ay önce
Son giriş tarihi: 3 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
5.nesil ile 6.nesil arasindaki fiyat farkina deger mi??? başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Eğer oyun,internet hızı felan için 6.nesil işlemci farkından dolayı eger sadece müzik diyorsan 5de yeterli... Mesaja git »
Apple, 9.7inçlik iPad’i A9 işlemci seçeneği ile güncelledi başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Niye geride olsun ki güncel bir işlemci değilmi bu?... Mesaja git »
PLAYSTATION 4 PRO | ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Boost modus zaten eski oyunlar için... Mesaja git »
Şimdi de titanyum Nokia 3310 geliyor başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Nokia efsanedir herzaman ve efsane kalacak benim için n91 ses kalitesi,8800 şıklığı,ngage özel oyunlu olan daha daha ne modeller vardı onun için efsan... Mesaja git »
AirPods alan var mı ? başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Yaklaşık bir aydır AirPods kullanıyorum şunu söyleyebilirim çok hafif ve kulağımdan hiç düşmedi arasıra koşuya çıkmama rağmen,ses kalitesine ve yüksek... Mesaja git »
★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Şuan Nintendo switch almayacağım almak için erken olduğunu düşünüyorum eğer Zelda oyunu almak istersem wii u m var zaten...bana konsol aldırtçak oyun... Mesaja git »
HMD Global modern Nokia 3310'u resmen tanıttı başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Efsaneyi yeniden görmek çok iyi oldu ... Mesaja git »
AİRPODS ALANLAR - TESLİM EDİLENLER - BEKLEYENLER VE YORUMLAR başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Bir haftadır kullanıyorum beklediğimden iyi çıktı çok hafif ve kulağınızdan düşmüyor, telefon gelince apple watch dan airpods logosu çıkıyor cevap ve... Mesaja git »
AİRPODS ALANLAR - TESLİM EDİLENLER - BEKLEYENLER VE YORUMLAR başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Bende aldım ürünü gayet küçük kibar ve kullanışlı aksesuar gibi sürekli yanımda ses kalitesi kablolu olandan bir tık üstde,siri olayı da güzel stabil ... Mesaja git »
Resident Evil 7: Biohazard | Xbox Ana Konu başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Aynen katılıyorum genel olarak sadece leon bölümü fena değildi diyelim... Mesaja git »
Arkadaşları

asdzxcas3507
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
Apple
Takım
Galatasaray
PSN ID
ersins58
Xbox Live GamerTag
ersins58

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.086