Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
ersins58
Gerçek AdErsin Akpınar
Doğum Tarihi8 Ocak 1980
KonumSivas,Gemerek
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 7 Nisan 2008
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 14 gün önce
Son giriş tarihi: 9 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Apple Watch [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Maps uygulamada yerimi göstermedi telefonsuz,kendi gps den gösterir diye umut etmiştim,telefonsuz yürüyüş yada koşu yaptığım zaman harita da koştuğun ... Mesaja git »
Apple Watch [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Arkadaşlar yeni Apple watch seri 3 aldım telefonsuz kullandıgım zaman gps acıyoruzmu yoksa hep açıkmi ayarlardan bulamadım örneğin maps e girdim telef... Mesaja git »
Yeni nesil Volkwagen Touareg'in teaser videosu paylaşıldı başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Bana göre bu model Vw nin en premium modeli üstelik çıkmamış modele okadar önyargılı olmayın bence harika görünüyor tasarımı... Mesaja git »
Matrix'teki telefon geri döndü: İşte karşınızda Nokia 8110 4G başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Ama orjinal 8110da da yoktu sadece Matrix filmde vardı o özelik... Mesaja git »
Matrix'teki telefon geri döndü: İşte karşınızda Nokia 8110 4G başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Çoğu kullanıcılar muza benzetiyorlardı eskiden onun için yapmışlardır... Mesaja git »
Nokia 8110'u inceledik: Efsane geri döndü başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
O dediğin tuşla açılma 7110 du orjinal 8110 da yoktu diye biliyorum sadece Matrix filminde vardı... Mesaja git »
Apple iPhone X [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Bugün arkadaşımda gördüm yan tarafları hep çizikti kılıf kullanırken olmuş gerçekten bu hoş değil eskiden ipodların arka parlak tarafları böyleydi fir... Mesaja git »
Apple iPhone X [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
Ben mesela Avusturya da yaşıyorum burdada çok pahalı buluyorlar fiyat gerçekten abartı... Mesaja git »
iPhone'da bildirim ledi ve titreşimli klavye olmaması başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
Herzaman iPhone kullanmışımdır sadece 3ay gibi Samsung s7 edge kullanmıştım led bilidirim ışığı gerçekten işe yarıyordu keşke iphoneda da olsaydı demi... Mesaja git »
İPHONE X bende wow izlemi uyandırmadı başlıklı konuya yorum yazdı (8 ay önce)
İstediğimi yazarım sonuçta küfür veya hakaret etmiyorum İphonle alakalı iphone forumda fikrimi yazdım ayrıca yazmayada devam edicem... Mesaja git »
Arkadaşları

asdzxcas3507
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
Apple
Takım
Galatasaray
PSN ID
ersins58
Xbox Live GamerTag
ersins58

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.078