Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
dast710
Gerçek Adizzet mumbuçoğlu
Doğum Tarihi23 Ekim 1988
KonumGaziantep
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 3 Nisan 2008
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 2 ay önce
Son giriş tarihi: 2 ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Saygı değer forum üyeleri c180 1.8cgi aracımın 2016/aralık ayında aşağıdaki ses yüzüne yetkili servisde parça değişimleri gerçekleşti. 2016/aralık De... Mesaja git »
BOSCH&VARTA AKÜ HAKKINDA konusunu başlattı (3 ay önce)
Arkadaşlar aracıma 70ah. 760a agm akü alıcam, sizce tercihimi hangi markadan yana kullanmalıyım. Varta aküler iyi olsalar da satış ve servis ağı zayıf... Mesaja git »
2017 SONY ANDROİD TV başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Açıkcası 9005 ile 9305 modelini karşılaştırma şansım olmadı. Q7 leride hiç incelemedim. Youtube da inceleme videoları vardır belki bir bakın derim. Ay... Mesaja git »
55xd9305 deki problem siyah zeminde kırmızı ve yeşil lekelenmelerdi. (burda saniye:29 ve saniye:33 e dikkatli bakarsanız problemi anlarsınız.) ... Mesaja git »
Cabriyo 55x8505b modelini 2014 aralık ayında 5700tl ye aldım. 2016 yılı içerisinde sonradan fark ettiğim 3-4 adet canlı piksel ve 6-7 adet de grimsi l... Mesaja git »
55xe9305 kullanıyorum. Daha önce samsung üst seviye tv kullanmadım.ilk cihazım 55x8505b idi garantiden para iadesi alarak 55xd9305 aldım. xd9305 ilk 1... Mesaja git »
Samsung Windfree Klima alana gear s3 hediye (toplam 3.478 Tl) başlıklı konuya yorum yazdı (9 ay önce)
Aynı mesaj banada geldi. Samsungdan ne msj nede arama yaptılar.... Mesaja git »
Samsung Windfree Klima alana gear s3 hediye (toplam 3.478 Tl) başlıklı konuya yorum yazdı (9 ay önce)
Arkadaşım merhaba size bir sorum olacak. Cihazı aldıktan sonra kurulumu yaptırmak için müsteri hizmetlerini arayıp randevu mu aldınız. Yoksa direk yet... Mesaja git »
ap yalıtımı kapılı.Zaten iphone dan bağlantı oluyor.Android cihazlardan yapamıyorum.... Mesaja git »
İphone da islem yaparken sirasiyla 1-samsung kimligimle oturum aciyorum 2-zaman dugmesine basili tutup klimanin wifi sini aktif ediyorum. 3-iphone... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
AMD

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.104