Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
dast710
Gerçek Adizzet mumbuçoğlu
Doğum Tarihi23 Ekim 1988
KonumGaziantep
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 3 Nisan 2008
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 4 gün önce
Son giriş tarihi: 11 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
2016 SONY ANDROİD TV başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Aklınıza gelen bütün ayarları denedim. anlayacağınız tv^yi hatim bile ettim. Ama koyu sahnelerdeki karelenme veya renklenmeyi önleyemedim. Aşağıda ki ... Mesaja git »
2016 SONY ANDROİD TV başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
custom renkleri ilk başta değiştim rings deki ayarlardan yapmıştım, fakat üzerine belki 2-3 kere fabrika ayarlarına sıfırladım televizyonu. Arka aydın... Mesaja git »
2016 SONY ANDROİD TV başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
custom renkleri ilk başta değiştim rings deki ayarlardan yapmıştım, fakat üzerine belki 2-3 kere fabrika ayarlarına sıfırladım televizyonu. Arka aydın... Mesaja git »
cihazımda hissedilir derecede bulutlanma yok gibi, ama bu benim sorunum bulutlanma ile ilgili mi bilmiyorum. Kurulum yaparken mi video istiyorsunuz.... Mesaja git »
2-3 kere fabrika ayarlarına sıfırladım fakat değişen olmadı. Renk ayarlarından da sorunu çözemedim.... Mesaja git »
Arkadaşlar 55xd9305 2016/kasım ayı üretimi cihazımda görüntüde sorun yaşamaktayım. Koyu sahnelerde siyah üzerine kırmızı ve yeşil renklerde renk kusma... Mesaja git »
2016 SONY ANDROİD TV başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
VA Panel renkler konusunda IPS'e üstünlük kurduğu aşikar. Fakat VA panel siyah kalitesinde daha siyah ve detaycı olabiliyor, ama nedense 55xd93'e öze... Mesaja git »
HDMI Kullanmıyorum tv'nin kendi uydu alıcısından d-smart fix kulanıyorum, o yüzden hdmı sinyal ''hdr'' bende aktif olsa bile sorun teşkil etmez diye... Mesaja git »
https://img.donanimhaber.com/upfiles/551304/d1821bd6-ea12-4ea3-9ecd-0622795a2b87.jpg[simage]https://img.donanimhaber.com/upfiles/5513... Mesaja git »
2016 SONY ANDROİD TV başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
zaten vlc değilde mxplayer kullanıyorum. Ama sanki kendi orjinal playeri daha iyi gibi geldi,görüntü ve ses de. Arkadaşlar bide birşey soracağım eski... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
AMD

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.096