Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Ruoja
Gerçek AdÜmit Şahin
Doğum Tarihi10 Ocak 1991
Konumİstanbul,Başakşehir
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 1 Nisan 2008
2. el mesaj sayısı: 63
Son mesaj tarihi: 2 ay önce
Son giriş tarihi: 17 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları12
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Juke 1.6 alınır mı başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
benim de aklimda olan bi araç. fakat şanzımandan yana güvenmiyorum.... Mesaja git »
30-35 bin lira arası benzinli otomatik konusunu başlattı (2 ay önce)
merhabalar dizel motorlara olan soğukluğumdan dolayı benzinli otomatik arayışı içerisindeyim. hb-sedan fark etmiyor fakat 4 kişilik bir aileyiz. perfo... Mesaja git »
Türkiye'de en iyi çikolataları nerede bulabilirim? başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
bahçelievler yayla merkez şarkuteri.... Mesaja git »
iş arayan genç kardeşlerim başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
kimseye paket verilmiyor arkadaşlar. yemek 5 çeşit ve doyurucu. maaşı ben vermiyorum şirket veriyor ve banka hesabiniza yatiyor.... Mesaja git »
iş arayan genç kardeşlerim konusunu başlattı (3 ay önce)
merhaba, arkadaşlar kitap dağıtım işiyle uğraşıyorum. şuan gece vardiyasında ekip arkadaşı açığımız var. bağcılar ve çevresi ikamet eden arkadaşlar v... Mesaja git »
https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-spor-bisiklet-2671tb-cok-temiz-istanbul-ici-teslim-480069860/detay/ İLGİLENEN ARKADAŞLAR ... Mesaja git »
full deore mosso 2671tb mtb konusunu başlattı (3 ay önce)
arkadaşlar merhaba,ilanda da belirttiğim gibi fazla vaktim olmuyor ve malesef binemıyorum. satılıktır. ilgilenen arkadaşlara dh ye özel fiyat verebili... Mesaja git »
Fazla km yapılmadığı için benzinli araba almak başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
ne olursa olsun benzinli motor her açıdan iyidir. benzin sonuçta cok kararlı bir karbon.... Mesaja git »
2 saat bile sürmedi,otoparkcıya 7tl+5tl verdim ss başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
isparkci cok yakin arkadaşım var. moba da çalışırken yanina ugrar 4 5 saat oturur sohbet ederiz. mobalarda herşey sistem de ortaya çıkıyor 1 kuruş n... Mesaja git »
ipodum açılmıyor konusunu başlattı (3 ay önce)
arkadaşlar merhaba yıllardır ipod 4.nesil kullanıyorum ve hiç fabrıka ayarına almamıştım cıhazı. yarım saat önce fabrıka ayarına aldım fakat cihazım e... Mesaja git »
Arkadaşları

disorderpunk

Aykutasil

Bana Izin Yokmu

TheCapedCrusader

Pulmicort

SansarSalvo-34

#Ramazan

Jon Snow

yaskov

Dinendal Fefalas

F.Castro

ToveLo
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

DH RUOJA
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Acer
Otomobil
Hyundai, Renault
Mobil cihaz
Meizu
Operatör
Vodafone
ISS
TTNET
Oyun Platformu
PC
Takım
Beşiktaş
TV
Panasonic

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.219