Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Bentley GT
Gerçek Ad 
Konumİstanbul,Beşiktaş
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 26 Mart 2008
2. el mesaj sayısı: 2
Son mesaj tarihi: 6 yıl önce
Son giriş tarihi: 5 yıl önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
iphone dan dvr'a bağlanıp kameraları izlemek başlıklı konuya yorum yazdı (6 yıl önce)
iDMSS Lite indirin ve kullanın... Mesaja git »
VW GOLF 7 ANA KONU. Tüm Paylaşımlar buradan başlıklı konuya yorum yazdı (6 yıl önce)
Emerald Leader haftaya gelir Türkiye'ye inşallah.... Mesaja git »
VW GOLF 7 ANA KONU. Tüm Paylaşımlar buradan başlıklı konuya yorum yazdı (6 yıl önce)
Ben martın ilk haftasında verdim opsiyonlu golf 2 ay oldu hala bekliyorum daha üretim bandına alınmadı araç (led stoplu)... Mesaja git »
@gezginbur Fazla km yapmadan sat aracını al sende bir golf. İçinde kalmış. Gelip burda insanlara aldıkları arabayı kötüleyerek eline ne geçecek sanıyo... Mesaja git »
Kendisi 2.0 yazmış olmasın.... Mesaja git »
Bravo çok güzel açıklamışsınız.... Mesaja git »
@elnino88 aracını iyi günlerde kullan hayırlı olsun. Bende bekliyorum inşallah mayıs sonu gibi gelecek.... Mesaja git »
Boya rengi tutturamama olayı değil bence başka bir nedenden getirmiyorlardır. Ne araçların ne boyaları var. Ülkemizde her aracın boyasını yapacak us... Mesaja git »
Bu nasıl bir düşünce şekli? dikkat çekecek, birisi gıcıklanır , adamı üzer. Sen al gönlündeki arabayı boşver milletin ne düşündüğünü. Milletin ne de... Mesaja git »
Hayırlı olsun birde aracınızın resimlerini ekleseniz çok güzel olur.... Mesaja git »
Arkadaşları

mehmet328

PeGaSuS@01
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.078