Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
dghans45
Gerçek Ad 
KonumManisa
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 25 Mart 2008
2. el mesaj sayısı: 6
Son mesaj tarihi: 4 gün önce
Son giriş tarihi: 5 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Amazon'dan ses sistemleri alışveriş kulübü , Son Fırsatlar başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Dts çözebiliyor. Onun dışında formatları çok kullanmıyorum. Benim merak ettiğim konu ses kalitesine etki. Tv deki usb oynatıcı ile media player arasın... Mesaja git »
DENON AV RECEIVERS başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Valla benim daha bugün geldi x2400 acamadım henüz. Para ödeme noktasına kadar ilerle. Gönderiyor amazon.... Mesaja git »
Amazon'dan ses sistemleri alışveriş kulübü , Son Fırsatlar başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Bu arada ben tv'nin usb'sini kullanarak film izliyorum. Ayrı olarak media player alsam fark hisseder miyim? Var mı uygun fiyatlı önerileriniz.... Mesaja git »
Amazon'dan ses sistemleri alışveriş kulübü , Son Fırsatlar başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Ödeme kısmına kadar ilerliyorsun, görüyorsan geliyor. İşin heyecanı orada :)... Mesaja git »
DENON AV RECEIVERS başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Amazondan aldım 2200 gibi rakama denk geldi. Şu an yolda, bekliyorum.... Mesaja git »
DENON AV RECEIVERS başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
Merhabalar, Harman avr265'ten sonra Denon'a geçeceğim. Siparişi verdim gönderilmesini bekliyorum. x2400h modelini aldım. Harman avr ile tecrübe edeni... Mesaja git »
Amazon'dan ses sistemleri alışveriş kulübü , Son Fırsatlar başlıklı konuya yorum yazdı (18 gün önce)
Kredi kartı, sanal. Hep aynı şekilde alıyordum hiç çekmediği olmadıydı.... Mesaja git »
Amazon'dan ses sistemleri alışveriş kulübü , Son Fırsatlar başlıklı konuya yorum yazdı (18 gün önce)
Kaç aydır uğraşıyorum valla inş güzel neticelenir. Bu arada amazon kartımdan hala para çekmedi. 24 saat oldu. Hiç olmamıştı bu şekilde, acaba sorun mu... Mesaja git »
Amazon'dan ses sistemleri alışveriş kulübü , Son Fırsatlar başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
klipsch r14 * 4 + r25c center kullanmayı planlıyorum. bir de klipsch in sub ı var. doğru tercih etmiş sayılır mıyım... Mesaja git »
Amazon'dan ses sistemleri alışveriş kulübü , Son Fırsatlar başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
Amazon.de Denon avrx2400h gönderiyormuş, hemen aldım 2400 e geldi. iyi mi ettik bilmiyorum artık.... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.219