Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
dghans45
Gerçek Ad 
KonumManisa
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 25 Mart 2008
2. el mesaj sayısı: 6
Son mesaj tarihi: 6 gün önce
Son giriş tarihi: 2 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Amazon'dan ses sistemleri alışveriş kulübü , Son Fırsatlar başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
mediamarkt.de den alışveriş yapan oldu mu hiç? ürün alıp ödemeye kadar geliyorum. hiç bir sorun yok görünüyor. acaba teslimat gerçekleşir mi? tecrübe ... Mesaja git »
Amazon'dan ses sistemleri alışveriş kulübü , Son Fırsatlar başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
İşte oradan buraya kargo ve gümrük prosedürleri nasıl asıl sorun o. Yoksa tanıdık var yurtdışında... Mesaja git »
Amazon'dan ses sistemleri alışveriş kulübü , Son Fırsatlar başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Ayıp yazık günah ya. Ben çevremdeki herkesi dış piyasaya yönlendiriyorum artık.... Mesaja git »
Amazon'dan ses sistemleri alışveriş kulübü , Son Fırsatlar başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
klipsch r-26f... Mesaja git »
arkadaşlar bir akıl verin, aylardır bir hoparlör getirtemiyorum. amazonun almanyasından italyasına her satıcıya tek tek baktım bir türlü istediğim mod... Mesaja git »
Amazon'dan ses sistemleri alışveriş kulübü , Son Fırsatlar başlıklı konuya yorum yazdı (21 gün önce)
amazon dışındaki satıcılardan alımlar hakkında bilgi verebilir misiniz? süreç nasıl oluyor? ne farkı var ?... Mesaja git »
Amazon'dan ses sistemleri alışveriş kulübü , Son Fırsatlar başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Denedim hocam, çağrı merkezi ile görüştüm. Stoğun olduğu ülke göndermiyor dendi. Stoğun erimesini bekleyeceğiz.... Mesaja git »
Amazon'dan ses sistemleri alışveriş kulübü , Son Fırsatlar başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Evet hocam r25c kullanıyorum center olarak. Harman avr265 amfim var. Kulağım ve deneyimlerim sizler kadar yoktur diye tahmin ediyorum. Çok mukayese et... Mesaja git »
Crossover frequency ve large /small hoparlör ayarı hk. başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Şimdi taşlar oturdu, tşk ettim.... Mesaja git »
Crossover frequency ve large /small hoparlör ayarı hk. başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Cevaplar için teşekkür ederim. Son olarak aşağıdaki değerlerden şunu çıkarabilir miyiz? Ör: centerda 74 hz ye kadar inebilirsin, surroundda 58 i göreb... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.096