Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
dghans45
Gerçek Ad 
KonumManisa
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 25 Mart 2008
2. el mesaj sayısı: 4
Son mesaj tarihi: 4 gün önce
Son giriş tarihi: bir sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
PC TV Amfi hdmi 5.1 Sorunsali başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Merhaba, Önce hangi hdmi çıkış arc li onu tesbit edin. Avr nin de arc özelliğini aktif hale getirin. Ayrıca optik bağlantı kullanmayın. Dts üzeri k... Mesaja git »
Harman Kardon HKTS60 + ayak/ilk sahibinden/temiz/tamir görmemiş başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Yakın çevreme arabayla götürüp teslim de edeceğim.... Mesaja git »
Amazon'dan ses sistemleri alışveriş kulübü , Son Fırsatlar başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
klipsch kulelerden hangisi 160 euraya düştü... Mesaja git »
Harman Kardon HKTS60 + ayak/ilk sahibinden/temiz/tamir görmemiş başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
2000 tl ye kadar iniyorum.... Mesaja git »
HARMANKARDON SİNEMA VE MÜZİK SİSTEMLERİ GENEL KONU başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
İyi günler, Hkts60 hoparlör setimi yaklaşık 1 aydır satmaya çalışıyorum. Bu markanın 2. el piyasası bu kadar yavaş mı? Rakam olarak da cazip fiyat ... Mesaja git »
Amazon'dan ses sistemleri alışveriş kulübü , Son Fırsatlar başlıklı konuya yorum yazdı (23 gün önce)
Hocam center geldi. Dediğiniz gibi ciddi fark var. Ses netliği iyi tizler yerinde. Ben bir üst sınıfım diyor. Fakat yadigar harmanlarda boyuna göre iy... Mesaja git »
anladım, çok teşekkür ederim. hem senin kuleler daha marifetli görünüyor. tercihi kule tipi olarak değiştiriyorum.... Mesaja git »
Benım de tam 3_3.2m arası. Kulelerin bassları boğmuyor değil mi?... Mesaja git »
İyi akşamlar, Bir konu hakkında yardımınıza ihtiyacım var. 26 m2 acık mutfaklı salonum var ve sadece 16m2(4*4) luk kısmını yaşam alanı olarak kull... Mesaja git »
Amazon'dan ses sistemleri alışveriş kulübü , Son Fırsatlar başlıklı konuya yorum yazdı (28 gün önce)
Ürün 129 dolar + 38 dolar kargo + 78 dolar Estimated Import Fees Deposit olarak toplamda 246 dolara mal oldu. Bu 78 doların içinden %20 (26dolar) gümr... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.148