Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
olmega
Gerçek AdSelami GÜNEŞ
KonumBursa
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 24 Mart 2008
2. el mesaj sayısı: 13
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Dikkat : İlk kez Amazon'dan alışveriş yapacaklar ve detaylı bilgi sahibi olmayanlar başta DUYURULAR kısmını okuduktan sonra en üstte bulunan Sıc... Mesaja git »
PATRON ÇILDIRDI başlıklı konuya yorum yazdı (8 ay önce)
Sesli güldüm. Sonra gelen cevapları gördüm, daha sesli güldüm.... Mesaja git »
Damla Su (Biktisel Şişe) 4x1LT Su 2,45-TL (BEĞENDİK) başlıklı konuya yorum yazdı (9 ay önce)
Bim marketlerde ÖZKAYNAK 1,5 Lt. Tanesi 0,55 ₺. 12li koli olarak aliyorum, 6,60 ₺. Tad ve içim olarak erikli ayarinda.... Mesaja git »
15 Temmuz olarak aklimda kalmis o yuzden sormustum. Atar yapmana gerek yoktu.... Mesaja git »
Prime indirimleri bitti mi yaa?... Mesaja git »
AMAZON İNDİRİME GİREN SAATLER BAŞLIĞI 2017 başlıklı konuya yorum yazdı (11 ay önce)
Modeli belirtseydin keske. Belki hosuna gidip almak isteyen olurdu.... Mesaja git »
AMAZON İNDİRİME GİREN SAATLER BAŞLIĞI 2017 başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Belki begenen olur, bende paylasayim. Hem klasik, hem spor. Yaklasik 1,5 aydir 96$ di fiyati, 76 ya dustu. http://www.amazon.com/gp/aw/d/B0... Mesaja git »
Kızın boyu 1.64 ama benim boyum 1.92 başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Olmasada olur.... Mesaja git »
ARACIMA KAR DÜŞTÜ PERTE ÇIKAR MI?(RESİMLİ) başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Sigorta sirketi tamir masrafina bakacak once. Sonra arabayi hasarli haliyle kac paraya satabilecegini, sirket kasasindan kac para cikacagina bakacak. ... Mesaja git »
Bursa'ya bisey yok galiba bu sefer?... Mesaja git »
Arkadaşları

The_666

faridun
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DH-VM2
0.625