Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
4Snake
Gerçek AdSerkan Keskin
Doğum Tarihi9 Ekim ****
KonumAnkara
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 22 Mart 2008
2. el mesaj sayısı: 16
Son mesaj tarihi: bir ay önce
Son giriş tarihi: 19 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Merhabalar bugün başlıkta belirttiğim kulaklıktan aldım. Fakat bilgisayardan optik kablo ile nasıl ses alabilirim. Ne yaptıysam Hi-Res i bir türlü akt... Mesaja git »
Gaming Kulaklık Önerisi. konusunu başlattı (2 ay önce)
Merhabalar, Bayaa bi araştırdım ama istediğim gibi bir kulaklık bulamadım. Burada açılan kulaklık önerilerini de baktım 200 liralık kulaklıklar önermi... Mesaja git »
Merhabalar Sevgili Donanım Haber alemi, i7 7700k işlemci kullanıyorum. Malum ısı problemine kafa yorarken nasıl daha sessiz ve daha performanslı bir... Mesaja git »
Satılık GSKILL 8X2 gb RipjawsV Kırmızı DDR4 2400Mhz CL15 1.2V başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Pm e bakar mısınız.... Mesaja git »
400 TL - Corsair Carbide Air 240 Modlanmış Kırmızı Beyaz Kasa başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Aorus Gaming K5 z270x anakart ile uyumlu mudur?... Mesaja git »
Everest Rampage TITAN 750W 80 Plus Sıfır. 500 TL başlıklı konuyu favorilerine ekledi (3 ay önce)
Everest Rampage TITAN 750W 80 Plus Siyah Ayrı Ayrı almak isterseniz Power supply 300 TL Sadece Kasa almak isterseniz : 200 TL... Mesaja git »
Freesync Açınca Çıkan Beyaz Çizgi. başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Farklı bilgisayarda da denedim aynı çizgiler yine çıktı. Pazartesi günü tüketici haklarına gidecem :)... Mesaja git »
Freesync Açınca Çıkan Beyaz Çizgi. başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Başına gelen yok her halde :)... Mesaja git »
Freesync Açınca Çıkan Beyaz Çizgi. konusunu başlattı (4 ay önce)
Merhaba arkadaşlar. Sıkıntının videosunu yükleyemedim resmini ekledim buraya. Monitörümde freesync açtığımda araç çubuğunda açık olan programların yan... Mesaja git »
Runtime Broker sorunu başlıklı konuya yorum yazdı (9 ay önce)
link çalışmıyor aynı sorun bendede var. yaptığınız işlemleri hatırlıyorsanız yazabilir misiniz?... Mesaja git »
Arkadaşları

mehmet328

barbarian161
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.125