Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
V.I.P.PLAYBOY
Gerçek Ad 
Konumİstanbul,Kadıköy
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 19 Mart 2008
2. el mesaj sayısı: 23
Son mesaj tarihi: 8 yıl önce
Son giriş tarihi: 8 yıl önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
: Omegle de Justin Bieber'i gördüm[SS] başlıklı konuya yorum yazdı (8 yıl önce)
arkadaşlar konuyu daha önce ben açtım bu arkadaş fake http://forum.donanimhaber.com/m_47611741/tm.htm... Mesaja git »
justin bieber konusunu başlattı (8 yıl önce)
Az önce justin bieber'i omegle'de gördüm yakalıyamadım kullanıcılar bilir otomatiğe bağladığım için /disconnect/ :) konuşma fırsatım olmadı Bilginize ... Mesaja git »
: Facebook ile ilgili başlıklı konuya yorum yazdı (8 yıl önce)
peki bu durumda hesabımı kapatma şansım var mı ?... Mesaja git »
Facebook ile ilgili konusunu başlattı (8 yıl önce)
Arkadaşlar bundan 1 hafta önce facebook şifremi değiştirdim ve girdiğimde şifremi kabul etmedi tam hatırlıyamadım şifremi işin kötü tarafı facebook pr... Mesaja git »
Facebook ile ilgili konusunu başlattı (8 yıl önce)
Arkadaşlar bundan 1 hafta önce facebook şifremi değiştirdim ve girdiğimde şifremi kabul etmedi tam hatırlıyamadım şifremi işin kötü tarafı facebook pr... Mesaja git »
: Bilgisayar uzmanı eleman aranıyor başlıklı konuya yorum yazdı (9 yıl önce)
anadolu yakası olsaydı çalışırdım... Mesaja git »
: Saçımı uzatıyorum... Babama bahane lazım? başlıklı konuya yorum yazdı (9 yıl önce)
atalarımızda uzatırdı de... Mesaja git »
: Cezamı Sagonun,Sagomu Cezanın Öğrencisi ? başlıklı konuya yorum yazdı (9 yıl önce)
Kimse kimsenin öğrencisi değil.Sagopa djlik ve beatmakerlık yapmıştır. 1998 de sagopa kuvvetmira yı kurdu 99 da silahsız kuvvet albumunu cıkarttı.Ceza... Mesaja git »
: İstanbul içi erkek kuaför tavsiyesi... başlıklı konuya yorum yazdı (9 yıl önce)
Orijinalden alıntı: MuTLu. Orijinalden alıntı: Saahin akmerkez mos Hocam ben pek tarif edemem. Kafa yapısına ve yüz yapısına göre ken... Mesaja git »
: Sıcak Fırsat ! Bugatti Veyron Gelmiş başlıklı konuya yorum yazdı (9 yıl önce)
Orijinalden alıntı: TechZone şaka değil gerçek.. Xclusive getirmiş bi tane beyaz... istanbulda bir tane lacivert bugatti veyron'da var FSM'... Mesaja git »
Arkadaşları

JaSoN_

mehmet328

roptesambir
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.109