Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
ser-efe
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi27 Temmuz 1975
Konumİstanbul,Bahçelievler
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 17 Mart 2008
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 5 yıl önce
Son giriş tarihi: 4 yıl önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
MiniX Neo X8 başlıklı konuya yorum yazdı (5 yıl önce)
Teşekkürler cevabınız için,tek sıkıntım gümrük mevzularıyla uğraşmak istemeyiyişim.... Mesaja git »
MiniX Neo X8 başlıklı konuya yorum yazdı (5 yıl önce)
merhaba http://www.ebay.com/itm/MINIX-NEO-X8-H-Android-4-4-Smart-TV-Box-Amlogic-S802-H-XBMC-Dolby-DTS-2G-16G-NEW-/291200346832?pt=US_Internet_Me... Mesaja git »
Monitor Audio (MA) Başlığı başlıklı konuya yorum yazdı (6 yıl önce)
teşekkürler cevabınız için kef görüntü itibarıyle hoş geliyor gözüme hazır bi indirim varken yararlanayım demiştim m.a center daha mantıklı görünüyor... Mesaja git »
Monitor Audio (MA) Başlığı başlıklı konuya yorum yazdı (6 yıl önce)
merhaba arkadaşlar Monitor Audio RX6 monitor audio rxfx denon 2311 den oluşan bi sistemim var center olarak KEF iQ60c alsam nasıl olur Extreme Audio ... Mesaja git »
Monitor Audio (MA) Başlığı başlıklı konuyu favorilerine ekledi (6 yıl önce)
http://www.monitoraudio.co.uk/ http://en.wikipedia.org/wiki/Monitor_Audio 1972'de kurulmuş olan Monitor Auido tamamı İngilizlere ait bir ste... Mesaja git »
: Paradigm 5.1 Monitor v.7 & DALI Ikon 6 MK2 başlıklı konuya yorum yazdı (8 yıl önce)
evet sanırım 2 ci el bakmaktan başka carem kalmıyor elektronik malzemelerde pek güvenmediğim bi şey ama sıfırları beni sarsa cak fiyatlarda avrupa fiy... Mesaja git »
: Paradigm 5.1 Monitor v.7 & DALI Ikon 6 MK2 başlıklı konuya yorum yazdı (8 yıl önce)
anlıyorum doğrusuda bu sanırım 2311 biraz tuzlu bi çihaz bana göre istanbulda uygun fiyata bulabilcegim nereleri vardır acaba birde Onkyo TX-SR608 b... Mesaja git »
teşekkürler by@li evet istanbulda oturuyorum fakat işlerim çok yoğun bu ara kafamı kaldıramıyorum ayrıca cevap veren tüm arkadaşlara teşekkürler, ... Mesaja git »
Paradigm 5.1 Monitor v7 set halinde satılıyo içinde sub da dahil kulanıcağım alan 25-30 m2 civarında evin salonu dinlemem için gölcüğe gitmem gerekiy... Mesaja git »
Paradigm 5.1 Monitor v.7 & DALI Ikon 6 MK2 konusunu başlattı (8 yıl önce)
merhaba arkadaşlar evleniyorum ve evim deki herşeyi yeniledim en son tv ve sessistemi kaldı uzun süredir forumu takip teyim acıkcası bu işlerden de pe... Mesaja git »
Arkadaşları

by@li

mehmet328
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.094