Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
blacksnake03
Gerçek AdBerke yuk
Doğum Tarihi20 Eylül ****
MeslekMuhendis
Konumİstanbul,Esenyurt
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 17 Mart 2008
2. el mesaj sayısı: 208
Son mesaj tarihi: 2 gün önce
Son giriş tarihi: 10 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları8
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
W10 RS3 1709 | Windows 10 Rehberi | Resimli Anlatımlar | İpuçları başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
windows update assistantı nasıl temelli kapatabilirim? program ekle kaldırdan kaldırdım, dws lite dan updateler kapalı, ancak kendisi indirip kurmaya ... Mesaja git »
W10 RS3 1709 | Windows 10 Rehberi | Resimli Anlatımlar | İpuçları başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
1709 dan 1607 e recover ettim ve şuan mavi ekran vermekten sistem açılmıyor, teşekkürler windows :) 1607 sürümünü indirip kurduktan sonra direk updat... Mesaja git »
SÜPERONLİNE FİBER DE TAHAÜTÜ BİTEN ÜYELER başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Telefonda hayatımda etmediğim ısrarı ettim, sunabildikleri en iyi paket 25mbit platin oldu.. 4 ocaktan önce mi aldınız sonra mı? 4 ocaktan önce olsayd... Mesaja git »
W10 RS3 1709 | Windows 10 Rehberi | Resimli Anlatımlar | İpuçları başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Geri dönmek için ne yapmak lazım... Mesaja git »
1607 kullanıyordum, kendi kendine 1709 a güncelledi.. Ayar oldum... Mesaja git »
BMW 1 SERİSİ F20 başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
tam sürücü önünde avuç içi kadar silecek atlama yapıyor, ses yapmıyor, ama orayı silmiyor.. arka arkaya 3-4 kere silmek istediğinizde siliyor. bu soru... Mesaja git »
14.000 mAh pile sahip MacBook Pro kılıfı duyuruldu başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
macbook pro dolduruyor evet..... Mesaja git »
Turkcell TV+PLUS HAKKINDA HERŞEY başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
superonline turkcelltv li taahhütlü paketim ay sonu bitiyor ancak turkcell tv siz pakete geçiş yaptırmıyorlar, nasıl kurtulabilirim bu tv'den... Mesaja git »
Vodafone 100 Mbit Paket Alıyorum Kullanan Var Mı ? başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Superonline 100mbit 100gb akk li nerede 109Tl diyor? Hangi paket... Mesaja git »
SÜPERONLİNE FİBER DE TAHAÜTÜ BİTEN ÜYELER başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Arkadaslar yanlis tanimlanan paket vs derken turkcell tv siz pakete gecis yapamiyoruz, israrla tvli paket sunuyorlar. Bende aboneligimi iptal ettirip ... Mesaja git »
Arkadaşları

(((TeAcHeR)))

OErdem

A ®h Pozitif

Felice Forte

Penryn

C Sullivan

Bonuss

LEON-X
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.172