Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
deep_blue_
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi26 Ekim ****
KonumEskişehir
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 12 Mart 2008
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 4 yıl önce
Son giriş tarihi: bir ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Elektronik Röle Tavsiye başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
Gemo akıllı röleler var bi bak istersen... Mesaja git »
Full Lig TV Paketi Ayda 29,99 TL konusunu başlattı (5 yıl önce)
Full Lig TV Paketi Ocak 2014 'e kadar 29,99 TL daha sonra 54,99 TL Şampiyonlar Paketi Ocak 2014 'e kadar 29,99 TL daha sonra 47,99 TL Kaynak: L... Mesaja git »
Digiturk Eylüle Kadar 12.99 TL Lig TV Kampanyası başlıklı konuya yorum yazdı (6 yıl önce)
Yeni abonelik yapacaklar için mantıklı bir kampanya bence böyle kampanya olmasa normal fiyattan abonelik olacak zaten.... Mesaja git »
Hırvatistan'da Elektronik Fiyatları Yardım başlıklı konuya yorum yazdı (6 yıl önce)
Hırvatistanda Elektronik fiyatları Türkiyeden farksız hatta Zagreb meydanında koskoca Beko mağazası var :) fazla birşey beklemeyin bence... Mesaja git »
Digiturk Eylüle Kadar 12.99 TL Lig TV Kampanyası konusunu başlattı (6 yıl önce)
Lig TV de yeni başlayan kampanya hakkında bilgi vermek istedim. 12.99 TL ye Lig TV izliyorsunuz eylül 3 e kadar sabit fiyat ve Digiturk her yıl A... Mesaja git »
: Coaxial Kablo ile Ağ Bağlantısı başlıklı konuya yorum yazdı (10 yıl önce)
Bu şekilde bi sistem yapılmış aynı Kablomodem e benziyor bu şekilde başka bi aparat ve çevirici adaptör varmıdır. Orjinalden alıntı: ThisisaN... Mesaja git »
: Coaxial Kablo ile Ağ Bağlantısı başlıklı konuya yorum yazdı (10 yıl önce)
Peki bu Pozitek Kablomodem den iki tane alsak yapamayız mı? Orjinalden alıntı: ThisisaNightmare o kablo yerine, telefon kablosu cekip VDSL ... Mesaja git »
Coaxial Kablo ile Ağ Bağlantısı konusunu başlattı (10 yıl önce)
Arkadaşlar merhaba; Benim şöyle bi sorunum var MERKEZ BİLGİSAYAR(MODEM) I-----------... Mesaja git »
IP Kameradan canlı yayın yapmak konusunu başlattı (10 yıl önce)
Merhabalar; Arkadaşlar elimde bitane IP kamera var düğün salonunda kullanıyorum amaç düğüne gelemeyenlerin site üzerinde canlı olarak yayını izl... Mesaja git »
. konusunu başlattı (10 yıl önce)
Arkadaşları

öztin

Elbruz

TT

SİBELF
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Bilgi Paylaştıkça Artar.

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.125