Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
crackzz
Gerçek AdErkan Şahin
Doğum Tarihi6 Haziran 1991
MeslekGümrük Müşavir Yardımcısı
Konumİstanbul,Beylikdüzü
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 3 Mart 2008
2. el mesaj sayısı: 66
Son mesaj tarihi: 6 gün önce
Son giriş tarihi: 2 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
MSI GeForce GTX 1060 AERO ITX 6G OC 362TL konusunu başlattı (6 gün önce)
Sıcak fırsat mı bilemedim yinede paylaşayım dedim bence çok çok ucuz.... Mesaja git »
Garip şekilde mouse donarak hareket ediyor başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Ramleri tüm yöntemlerle denedim sonuç aynı. SSD kullanıyorum HDD sadece depolama için bu yüzden HDD'den olacağını sanmıyorum. Ayrıca şunu fark ett... Mesaja git »
Garip şekilde mouse donarak hareket ediyor başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Şuan ekran kartı yok zaten dahili gpu kullanıyorum ancak ikisindede durum aynıydı.... Mesaja git »
Garip şekilde mouse donarak hareket ediyor başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Overclock varkende aynı yokkende bir değişiklik olmuyor.... Mesaja git »
Garip şekilde mouse donarak hareket ediyor başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
İşlemcimi değiştirdim sistemi ilk topladığımda G4400 vardı aynı gün bu sorun yüzünden iade ettim sonra İ5 6600k aldım ancak sorun yine aynı.... Mesaja git »
Güç kaynağı zalman LE 600w Isı değerlerinde herhangibir anormallik yok bunların kontrolünü yaptım.... Mesaja git »
Garip şekilde mouse donarak hareket ediyor konusunu başlattı (15 gün önce)
Arkadaşlar merhaba, aşağıdaki sisteme sahibim ancak bir sorunum var. Mouse işlemci yük altındayken donuyor. Örneğin youtube 8k video izlerken donuyor.... Mesaja git »
Far Cry 3, Steam Cüzdan Kodu ve KEY Çekilişi [SONUÇLAR AÇIKLANDI] başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Çekilişe katılmak istiyorum... Mesaja git »
MSI RX 480 Gaming X 8 GB 256 Bit Ekran Kartı konusunu başlattı (bir ay önce)
Kart tertemiz ve sorunsuzdur aktif olarak kullanmaktayım kutusu, faturası, garantisi, kutu içeriği, kısaca herşeyi eksiksiz ve tamdır. Sıfır kart aldı... Mesaja git »
XFX RX 480 Üzerine Sapphire RX 580 Bios'u yüklendi başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Uzun süreli kullanım ile test etmedim ancak birkaçtane oyunun benchmark testlerini yaptım ben 140w geçtiğini görmedim. Sıcaklık 66 dereceyi geçmedi.... Mesaja git »
Arkadaşları

veysel

Butterflies

ZippoCH
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Referans İlanı
Alıcı: Butterflies
Tarih: 26 Aralık 2016; 15:22:17
Yorum
güvenilir sözünün eri ve değerli bir arkadaşımız güvenle sorunsuz alışveriş yapabilirsiniz kendisine teşekkurler
Genel Puan

Ürün: SATILIK MSI HD6790 1GB GDDR5 256BİT 175TL
Alıcı: DouglasStamper
Tarih: 10 Ağustos 2016; 12:32:01
Yorum
Alışveriş öncesi ve sonrası ilgili tavırlarından ve yardımlarından dolayı teşekkür ediyorum. Kartı sorunsuz kullanıyorum.
İmza
Anakart: MSI Z170A Gaming M3, İşlemci: İntel İ5 6600k@4.5GHZ, İşlemci Soğutucu: Akasa Venom A10, RAM: Kingston HyperX Fury DDR4 2400Mhz, Ekran kartı: MSI RX 480 GamingX 8GB@1435MHZ, Monitör: AOC G2460PF, Kasa: Zalman Z3 Plus LE Güç kaynağı: Zalman 600w, Ssd: Kingston HyperX Fury 120GB, HDD: Seagate 2TB ST2000DM001.
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
PC
Mobil cihaz
Samsung
Operatör
Turkcell
Takım
Beşiktaş
Ses Sistemi
Logitech
İşlemci
Intel
Anakart
MSI
Sabit Disk
Kingston
Ekran Kartı
MSI

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.133