Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
crackzz
Gerçek AdErkan Şahin
Doğum Tarihi6 Haziran 1991
MeslekGümrük Müşavir Yardımcısı
Konumİstanbul,Beylikdüzü
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 3 Mart 2008
2. el mesaj sayısı: 66
Son mesaj tarihi: 12 gün önce
Son giriş tarihi: 9 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
MSI RX 480 Gaming X 8 GB 256 Bit Ekran Kartı konusunu başlattı (12 gün önce)
Kart tertemiz ve sorunsuzdur aktif olarak kullanmaktayım kutusu, faturası, garantisi, kutu içeriği, kısaca herşeyi eksiksiz ve tamdır. Sıfır kart aldı... Mesaja git »
XFX RX 480 Üzerine Sapphire RX 580 Bios'u yüklendi başlıklı konuya yorum yazdı (29 gün önce)
Uzun süreli kullanım ile test etmedim ancak birkaçtane oyunun benchmark testlerini yaptım ben 140w geçtiğini görmedim. Sıcaklık 66 dereceyi geçmedi.... Mesaja git »
XFX RX 480 Üzerine Sapphire RX 580 Bios'u yüklendi başlıklı konuya yorum yazdı (29 gün önce)
Technopat forumunda rehber ve testleri paylaştım dilerseniz oradan bakabilirsiniz.... Mesaja git »
XFX RX 480 Üzerine Sapphire RX 580 Bios'u yüklendi başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Ne gibi bir sorunla karşılaştınız.... Mesaja git »
XFX RX 480 Üzerine Sapphire RX 580 Bios'u yüklendi başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Deneyen oldumu acaba?... Mesaja git »
AMD bu kartları RX400 serisi kullananlar değil daha çok önceki nesiller için çıkarmış çünkü kıyaslamasını bile onlarla yapıyor R9 380 ve GTX 970 ile.... Mesaja git »
Akşam fırsat bulursam video çekmeye çalışırım. Bu arada Relive performansınıda görmüş oluruz. Şuan Benchmark dışında oyun oynamadım. Fire Strike stres... Mesaja git »
Şuan 1435MHz ve 1280v de oyunlarda 75 dereceyi geçmiyor fan otomatikte %50 geçmedi... Mesaja git »
Denedikten sonra sonuçlarını paylaşabilirmisin bizimle... Mesaja git »
MSI RX 480 gaming x sahibiyim, AMD Radeon RX 480 Unlocked Air BIOS yükledim Asus GPU tweek ile 1.27vcore ile 1440mhz hızında stabil çalıştığını gördüm... Mesaja git »
Arkadaşları

veysel

Butterflies

ZippoCH
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Referans İlanı
Alıcı: Butterflies
Tarih: 26 Aralık 2016; 15:22:17
Yorum
güvenilir sözünün eri ve değerli bir arkadaşımız güvenle sorunsuz alışveriş yapabilirsiniz kendisine teşekkurler
Genel Puan

Ürün: SATILIK MSI HD6790 1GB GDDR5 256BİT 175TL
Alıcı: DouglasStamper
Tarih: 10 Ağustos 2016; 12:32:01
Yorum
Alışveriş öncesi ve sonrası ilgili tavırlarından ve yardımlarından dolayı teşekkür ediyorum. Kartı sorunsuz kullanıyorum.
İmza
Anakart: MSI Z170A Gaming M3, İşlemci: İntel İ5 6600k@4.5GHZ, İşlemci Soğutucu: Akasa Venom A10, RAM: Kingston HyperX Fury DDR4 2400Mhz, Ekran kartı: MSI RX 480 GamingX 8GB@1435MHZ, Monitör: AOC G2460PF, Kasa: Zalman Z3 Plus LE Güç kaynağı: Zalman 600w, Ssd: Kingston HyperX Fury 120GB, HDD: Seagate 2TB ST2000DM001.
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
PC
Mobil cihaz
Samsung
Operatör
Turkcell
Takım
Beşiktaş
Ses Sistemi
Logitech
İşlemci
Intel
Anakart
MSI
Sabit Disk
Kingston
Ekran Kartı
MSI

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DH-VM2
0.172