Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
ekoman245
Gerçek AdAli Erkan KIZGIN
Doğum Tarihi14 Haziran ****
MeslekÜniversite öğrencisi
İlgi AlanlarıAraba, fotoğraf ve teknoloji
KonumTekirdağ
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 2 Mart 2008
2. el mesaj sayısı: 7
Son mesaj tarihi: 4 gün önce
Son giriş tarihi: 9 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları13
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
0 km superb alacam bayiler araç yok diyor başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Polo 1.2 TSi Comfortline Manuel kullanıyor en yakın arkadaşım, engelli indirimi ile.... Mesaja git »
800 LİRALIK RAM 190 TL SALDIRIN!!!! başlıklı konuya yorum yazdı (22 gün önce)
1 Nisan şakası olmasın ... Mesaja git »
SU BİRİKİTİSİNDEN GEÇTİM.. başlıklı konuya yorum yazdı (23 gün önce)
Aracımın kitapçığında şöyle yazıyor: "Eğer bir su birikintisinden geçmek durumunda kalırsanız, yürüme hızında ve kesinlikle durmadan geçin". Aklınızda... Mesaja git »
Benzinli-dizel motor beygir ve hacim sorusu başlıklı konuyu favorilerine ekledi (25 gün önce)
İşin devirle alakalı kısmını arkadaş anlatmış. Ben de tork kısmını anlatayım. Hani dizeller torkludur deriz ya. Koca bir yalan aslında. Torku sağla... Mesaja git »
Aracım Yüksek mi Çalışıyor? başlıklı konuya yorum yazdı (25 gün önce)
Yazılım ile aşağı çekilebilir. Hem daha sessiz olur hem de daha az yakar. Bu halde 0.5lt/hr gösteriyor yol bilgisayarı. [simage]https://img.donanim... Mesaja git »
Yahu şu TSI 9-10 litre yakıyor muhabbeti nedir ? başlıklı konuya yorum yazdı (25 gün önce)
Polo 1.2 TSi manuel yazılımlı. İstanbul trafiği + Tekirdağ şehir içi + Ege'ye git gel + gazlamalar + roll'lar. Daha uzun süreli bir tüketim olamazdı... Mesaja git »
4 milyon kilometre test edildi gerçeği ? başlıklı konuya yorum yazdı (26 gün önce)
Hocam şöyle açıklayayım. Üreticiler arabaları piyasaya sürmeden önce belirli sayıda prototip üretirler. Bunlar dünyanın farklı yerlerine gider. Kimi ç... Mesaja git »
Matematiksel bir puzzle sorusu başlıklı konuya yorum yazdı (30 gün önce)
Cevaplar için teşekkürler. Bana bir arkadaşım gönderdi soruyu çözmem için. Çok uğraştım ama bulamadım. Cevabını bilmiyorum. Mantıksal yolla bulduğunuz... Mesaja git »
Matematiksel bir puzzle sorusu konusunu başlattı (bir ay önce)
Çözümü bulabilecek var mı? https://img.donanimhaber.com/upfiles/537316/de556539-4f98-4eee-b30a-927c70078f79.jpg... Mesaja git »
KYK Yurdu uyku sorunu başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Hocam ben sana güzel bir çözüm önereyim. Arkadaşına bu akıllı bileklikten hediye ediyorsun. Alarmını buna kursun. Güçlü bir titreşimi var, anında uyan... Mesaja git »
Arkadaşları

Bukalemun

zeki1981

KorayKorkmaz

Sajuuk

bilgehankalkan

:SworD:

kalora

Swat00

Berkayboys

biseymidedik!?

iFenix

AllNightmareLong

Nükleus
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Polo
Mobil cihaz
Apple
Operatör
Turkcell
ISS
Uydunet
Oyun Platformu
PC
Notebook
Monster
Fotoğraf Ekipmanları
Nikon

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.121