Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
ekoman245
Gerçek AdAli Erkan KIZGIN
Doğum Tarihi14 Haziran ****
MeslekÜniversite öğrencisi
İlgi AlanlarıAraba, fotoğraf ve teknoloji
KonumTekirdağ
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 2 Mart 2008
2. el mesaj sayısı: 8
Son mesaj tarihi: 5 sa. önce
Son giriş tarihi: 3 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları13
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Led trafo başlıklı konuya yorum yazdı (5 sa. önce)
Diyotsuz direk bağlamayı tavsiye etmiyorum. Yüksek akım kaldırabilecek sağlam bir diyot olmalı arada.... Mesaja git »
20m şerit led nasıl bağlantı olmalıdır? başlıklı konuya yorum yazdı (7 sa. önce)
Ledlerin tipi ne bilmiyorum ama 5050 veya daha yüksek akım çekeni ise 5 metreden fazla bağlamanız sağlıklı olmaz. Trafoya en yakın kısmı çok yüksek ak... Mesaja git »
Müziğin ritmine göre yanan renkli şerit led başlıklı konuya yorum yazdı (7 sa. önce)
Daha önce elimdeki malzemeler ile yapmıştım ama sizde yoksa pahalıya gelebilir. Malzemeler: -İstenilen uzunlukta RGB şerit led -RGB sürücü devre -12V... Mesaja git »
RF Led Dimmer Isınma & Kumanda Sorunu konusunu başlattı (7 sa. önce)
Selamlar. Fotoğraftaki devre 5-10tl ye satılan RF Led Dimmer devresi. Üzerinde yazdığına göre max 12A, kitapçığında yazdığına göre max 6A akım çıkış v... Mesaja git »
Starbucksun en güzel içeceği başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Filtre kahve. Geri kalan içeceklerin %80'i şekerli, şuruplu, sütlü vs. Gerçek kahve filtre kahve.... Mesaja git »
Kısa mesafede en ekonomik motor hangisi? başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Mümkünse hibrit, değilse i10 1.0 LPG, daha fazla fiyat+kalite için Polo 1.0 MPI veya 1.2 TSi olabilir. Filtreleme seçeneğiniz; 1-Hafif olmak zorunda ... Mesaja git »
kredi kartı limiti başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
İş bankası aidatsız kart kullanıyorum. Aylık 3-4bin tl harcamama rağmen 1300TL üzeri limit vermiyorlar. Tüm bankalardan alabileceğiniz maksimum limit ... Mesaja git »
Arabaya Hız Sınırı Nasıl Konabilir? 100 km/s Gecmemeli başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Dr.Ecu gibi yazılım firmaları istek doğrultusunda böyle bir şeyi "yapabilirler." Standart dışı bir istek olduğu için, yapılamıyor veya uzun sürüyor ol... Mesaja git »
OTO DERİ DÖŞEME başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Selamlar. 2015 Polo Comfortline aracımı deri kaplatmak istiyorum. Amacım konfordan ziyade içinin daha ferah ve aydınlık olması. Beyaz veya ona yakın b... Mesaja git »
Satıldı hocam.... Mesaja git »
Arkadaşları

Bukalemun

zeki1981

KorayKorkmaz

Sajuuk

bilgehankalkan

:SworD:

kalora

Swat00

Berkayboys

biseymidedik!?

iFenix

AllNightmareLong

Nükleus
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Polo
Mobil cihaz
Apple
Operatör
Turkcell
ISS
Uydunet
Oyun Platformu
PC
Notebook
Monster
Fotoğraf Ekipmanları
Nikon

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.125