Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
S_O_S
Gerçek AdVolki Tolki
İlgi Alanlarıuzay
KonumAnkara
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 2 Mart 2008
2. el mesaj sayısı: 12
Son mesaj tarihi: 21 gün önce
Son giriş tarihi: 2 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
bizi de günaha soktun bakalım ne zaman gelecek (:... Mesaja git »
Bebek İhtiyaçları İçin Sıcak Fırsatlar başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
dostum her zaman yeni araştırmalar yapılacak ve yeni bilgiler keşfedilecek, bununla yaşamayı kabul etmiyorsan doktorların dediklerinin tam zıttını yap... Mesaja git »
Bebek İhtiyaçları İçin Sıcak Fırsatlar başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
gene aynı hatayı yapıyorsunuz tekil bir olaydan yola çıkarak geneli aynı kefeye koyuyorsunuz. evet benim okuduğum ve dinlediğim kaynaklar da ilk altı ... Mesaja git »
genelde satılan ürünler konusunda fikir sahibisiniz ve bu yüzden yorumlarınızı ve önerilerinizi dikkate alıyorum ancak bu son yorum çok manasız. bilg... Mesaja git »
Arkadaşlar yine bir Xiaomi Powerbank konusu ve yine ben Ürünün konusunu açmadan önce 1 adet alıp test etmek ve orjinalliğini görmek istedim çünkü ... Mesaja git »
Kedim Nasıl Sizce ? Yeni Fotoğraflar Geldi :) başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
kedi çok küçük be kardeşim biraz daha annesiyle kalmalıydı, sütünden faydalanmalıydı gibi geldi bana. bunun dışında iki günlük bir hevesle almadıysan ... Mesaja git »
23 Nisan Oyuncak İndirimleri başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
fisher price lego aldım 2 tane 50 liraya, aynı lego jokerin internet sitesinde 62.5 lira iki tane de 5li araba seti aldım. bakalım kıllık yapmazlarsa... Mesaja git »
kimse bilmiyor mu yoksa biliyor da kolayına geliyor diye mi tercih etmiyor bilmiyorum ama uzmanların hemenhemen hepsi biberon ve emzik tavsiye etmi... Mesaja git »
amazondan alınan ürünler genelde 1 hafta- 10 gün gibi bir sürede geliyor. aliexpressden alınanlar 10 gün ila 40 gün arasında geliyor. yani en azından... Mesaja git »
bebek arabası vs gibi ihtiyaçlar için aliexpress'i değil amazon.de yi tercih etmelisin. ufak tefek şeyler -bebek telsizi, kamera gibi ürünler için al... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DH-VM2
0.125