Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
S_O_S
Gerçek AdVolki Tolki
İlgi Alanlarıuzay
KonumAnkara
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 2 Mart 2008
2. el mesaj sayısı: 11
Son mesaj tarihi: 2 ay önce
Son giriş tarihi: 18 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Bebek İhtiyaçları İçin Sıcak Fırsatlar başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
aynı ürünü aldım hastanelik olduğumuzda sizin gibi yanımızda götürdüm ve hastanedeki cihazdan en az 0.5 derece fazla ölçüyordu. farklı bir hastanede g... Mesaja git »
http://m.n11.com/pamuk-baby-oyun-parki-yatagi-tum-olculer-P62099568 Bunu sipariş etmiştim.... Mesaja git »
ben memnunum hocamjordan arkadaş da memnunmuş... Mesaja git »
dikişli olan eski tip sizin bizim olduğumuz sünnet (: dikişsiz olanda bir aparat takıyorlar deri kendi kendine kaynıyor. dikişli daha zahmetli haliy... Mesaja git »
Amazon Olayı Hakkında Açıklama ve Tartışma Ana Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
cevaplan(a)mayan sorularımız var. artık ülkemizde standart haline gelen bir uygulama olarak, deve kuşunu örnek alan forum yönetimi kafasını kuma gömmü... Mesaja git »
anne yanı beşik için wellmatttan yatak almıştım, hatta yerleri ankaradaymış, n11'den %10 düşük fiyattan satın aldım, sonra da ürünü elden almak istiyo... Mesaja git »
çocuk 1 haftalıkken ankarada subayevlerde dr. orhan pekuz'a yaptırdık. dikişsiz yapıyor, yaptırmadan önce 5-6 yerle görüştüm, 1i hariç hepsi dikişsiz... Mesaja git »
Bebek İhtiyaçları İçin Sıcak Fırsatlar başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Evet dediğiniz gibi, her seferinde sağmıyor duk zaten onu belirtmemisim... Mesaja git »
Amazon Olayı Hakkında Açıklama ve Tartışma Ana Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Cevaplayacak mısınız... Mesaja git »
Amazon Olayı Hakkında Açıklama ve Tartışma Ana Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
beyfendi bu forumda herkes size para kazandırmak zorunda mı? eğer öyleyse onu kullanım koşullarına 1. madde olarak yazın da bilelim. ne demek insanla... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.078