Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
cutepie
Gerçek AdCute PIE
Konumİstanbul,Gaziosmanpaşa
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 28 Şubat 2008
2. el mesaj sayısı: 2
Son mesaj tarihi: 4 sa. önce
Son giriş tarihi: 8 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
PS STORE İNDİRİMLERİ [ANA KONU] Sony - PlayStation'a Özel Oyunlar başlıklı konuya yorum yazdı (4 sa. önce)
Uncharted 2 oyun tarihinin en iyi yapımlarından. 3 ise multisi dışında çok vasat bir oyun. Tr de popüler olmasının sebebi iyi multi ve türkçe dublaj... Mesaja git »
PS STORE İNDİRİMLERİ [ANA KONU] Sony - PlayStation'a Özel Oyunlar başlıklı konuya yorum yazdı (16 sa. önce)
Ben de Alienation veya Dead Nation ı alma arefesindeyim. İncelemeler, metacritic falan hep olumlu 2 oyun için de. Siz de denedikten sonra yorum yaza... Mesaja git »
1899 tl ye alınmalı mı? başlıklı konuya yorum yazdı (16 sa. önce)
Forumun ikinci el bölümünde sıfır slim cihazlar 900 tl den bulunurken yazıktır 1000 tl fazla para verilmez pro ya.... Mesaja git »
DOOM 4 (PS4 ANA KONU) 2016 başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Oyun 90 gb üzerinde boyut olarak. 60 gb indiyse daha 3 te 1 i inecek. Ses gelmemesi o nedenle olabilir. Oyun single olarak muhteşem belirteyim. 2016... Mesaja git »
SATILDI MORTAL KOMBAT XL konusunu başlattı (3 gün önce)
SATILDI Oyun adı: Mortal Kombat XL Pri-Sec: Çift hak Alındığı ülke: TR psn Fiyat: SATILDI Ödeme: Enpara Hesabı ben açtım, tüm bilgiler eksiksiz... Mesaja git »
Dead Nation: Apocalypse Edition [PS4] ÇIKTI başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Dead Nation™: Apocalypse Edition şu an 14,99 ?. Oynamayana güzel fiyat, güzel oyun.... Mesaja git »
FINAL FANTASY XV PS4/PRO - Rehber Niteliğinde Ana Konu - Metascore 84 başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Bu fiyata ölüsü bile alınır ff nin. 41,80, yeni oyun için süper fiyat.... Mesaja git »
PS4| Dijital Oyun Kardeşlik Satış-Takas Grubu (Satılık İlanlar) başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
SATILDI Oyun adı: Mortal Kombat XL Pri-Sec: Çift hak Alındığı ülke: TR psn Fiyat: SATILDI Ödeme: Enpara Hesabı ben açtım, tüm bilgiler... Mesaja git »
Ω|GOD OF WAR |PS4 ANA KONU|Ω|İLK DETAYLAR ANA SAYFADA!!! başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
İnşaallah scorpio canavar gibi gelir, ortalığı sallar. Ardı ardına sağlam oyunlar koyar ortaya, 4k da yardırır. Sony nin de paçası tutuşur, ex leri s... Mesaja git »
PS4| Dijital Oyun Kardeşlik Satış-Takas Grubu (Satılık İlanlar) başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Oyun adı: TITANFALL II Pri-Sec: Çift hak Alındığı ülke: Tr PSn Fiyat: satıldı İletişim: PM Ödeme: Enpara Mail şifre verilecektir. Takas olarak sadec... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: SATILDI MORTAL KOMBAT XL
Alıcı: alirefo
Tarih: 22 Mart 2017; 17:24:05
Yorum
Sorunsuz alışveriş güvenilir satıcı. Teşekkür ederim.
Genel Puan

Ürün: SATILDI FAR CRY PRIMAL
Alıcı: Nømad
Tarih: 2 Mart 2017; 19:57:24
Yorum
Düzgün bir insan ve dürüst bir satıcı. Seviyeli iletişim, sorunsuz alışveriş. A++
Genel Puan

Ürün: SATILDI DOOM
Alıcı: old_snake
Tarih: 25 Şubat 2017; 10:24:04
Yorum
Kefil dahi olunacak bir Dh'cidir...
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.082