Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
cutepie
Gerçek AdCute PIE
Konumİstanbul,Beyoğlu
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 28 Şubat 2008
2. el mesaj sayısı: 2
Son mesaj tarihi: 2 gün önce
Son giriş tarihi: 8 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
Vikings – Wolves of Midgard - Action - RPG - PS4 başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Bir an Diablo da Barbarian Highlands dan oynanış videosu izliyorum sandım.... Mesaja git »
The King of Fighters XIV [PS4 ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Güzel oyun, güzel de fiyatı var şu anda. Deneme plus ile 71 tl. 50 karakter, sonsuz kombo, rafine oynanış. Alın, aldırın.... Mesaja git »
Bloodborne | Rehber ilk sayfada başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Silah olarak ne kullanıyorsun bilmiyorum ama dlc de kaçırma diyeceğim tek eşya var. [spoiler=7684585991]O da oyunun son boss u Kos dan hemen önce. Şa... Mesaja git »
Bloodborne | Rehber ilk sayfada başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Dlc çok komplike değil. Dümdüz giderek yolunu bulursun üstad. Levelin yeterli değilse bosslar zorlar biraz. Onların da youtube da rehberi gırla. B... Mesaja git »
STREET FIGHTER V (DH ANA KONU) "OYUN ÇIKTI" başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Geçen indirimde 2016 season pass ile 60 tl idi. Ölüsü bile o parayı eder. Bu fiyatı görürsen kaçırma.... Mesaja git »
STREET FIGHTER V (DH ANA KONU) "OYUN ÇIKTI" başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Latif, Pepeday, Strider, PR Balrog, SnakeEyez gibi birçok sağlam oyuncu kayboldu gitti.... Mesaja git »
SATILDI UNCHARTED 4: A THIEF'S END konusunu başlattı (3 gün önce)
SATILDI Uncharted 4 A Thief's End Tr psn, türkçe dublaj ve altyazı. SATILDI Mail şifre ve gizli soru verilecektir. Takas için sadece Far ... Mesaja git »
PS STORE İNDİRİMLERİ [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Us psn den Bloodborne alacaklar TR dil desteği olmadığını bilsin.... Mesaja git »
PS STORE İNDİRİMLERİ [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Evet mamut görevi yazıyor. Tamamdır, standart alıyoruz. Teşekkür ederim.... Mesaja git »
PS STORE İNDİRİMLERİ [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Far Cry Primal Standard 59 tl Apex Ed. 65 tl Aradaki fark 3 görev, 1 zopa, birkaç skin. Sadece görevler için soruyorum, değer mi 6 tl farka? Zo... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.082