Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
MERTTT
Uzaklaştırılmış!Cezasının bitmesine Sınırsız kaldı.
Gerçek AdMert Gümrükçü
Konumİstanbul,Kartal
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 8 Nisan 2005
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 11 yıl önce
Son giriş tarihi: 8 ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
: Son bir haftada tek bir otomobil bile satılmadı! başlıklı konuya yorum yazdı (11 yıl önce)
Orjinalden alıntı: fernsehn İnsanlar karnını zor doyuruyor, otomobil mi alacak? insanlar açmı tokmu hükümetin çokda umrunda tınnnnnnn d... Mesaja git »
: Son bir haftada tek bir otomobil bile satılmadı! başlıklı konuya yorum yazdı (11 yıl önce)
otobüs tasıma ucretlerıne 100 de 60 oranında zam yakındır... Mesaja git »
: MİMARLIK MI İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ Mİ_??_ başlıklı konuya yorum yazdı (11 yıl önce)
ikiside olur farketmez. ıkısındende tanıdıklar var 5 yıl ıssız kalınca sagda solda tezgahtar oldular... Mesaja git »
: NAVÄ°GASYON SEÃ�Ä°MÄ° başlıklı konuya yorum yazdı (11 yıl önce)
supermıs o zaman uzun yol ıcınde ıyı olurmus... Mesaja git »
: BEYAZ FAR AMPULU başlıklı konuya yorum yazdı (11 yıl önce)
ok ogrendım o adresten xenon bılgısayarla ayarlanan vede gunduz ısıgına yakın farmıs ok... Mesaja git »
: BİR ŞEHİRE NE KADAR ZAMANDA GİDERSİNİZ HESAPLAMASI başlıklı konuya yorum yazdı (11 yıl önce)
Orjinalden alıntı: oznklckp Orjinalden alıntı: MERTTT BİR ŞEHİRE NE KADAR ZAMANDA GİDERSİNİZ HESAPLAMASI az önce bır sehre gıtmek ıst... Mesaja git »
: Güncel KONTÃ�R fiyatları başlıklı konuya yorum yazdı (11 yıl önce)
bende kontur kalmadıgı ıcın. evdekılerın telını aldım vede 1 dakıka cıvarı konustum,2 da... Mesaja git »
: BEYAZ FAR AMPULU başlıklı konuya yorum yazdı (11 yıl önce)
Orjinalden alıntı: Gokhan43 2006 yazından beri Philips Diamond Vision 5000K kullanıyorum..Şehir içinde eyvallah güzel görüntü ama bi yağmur yağs... Mesaja git »
: EN ÇOK MALZEMEDEN ÇALAN MARKALAR ? başlıklı konuya yorum yazdı (11 yıl önce)
Orjinalden alıntı: cartman_c06 Valla hocalarım çalanı bilmem de çalmayan ter ırk ALMANLAR.. birde almanlara laf dıyorlar.. ulkemden so... Mesaja git »
: EN ÇOK MALZEMEDEN ÇALAN MARKALAR ? başlıklı konuya yorum yazdı (11 yıl önce)
ÇİN MALLARININ YÜZÜNDEN 1 KİŞİ HAYATINI KAYBETTİ BİR KİŞİDE KOMADA ŞU ANDA , OLAY NASILMI OLDU ? MONDİAL MARKA BİR MOTORUN ÖN FRENLERİNİN KİTLENMESİ S... Mesaja git »
Arkadaşları

mehmet328
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
MERT GÜMRÜKÇÜ

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.108