Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
shark_2112
Gerçek Adhakan tütüncü
Doğum Tarihi20 Kasım 1986
KonumSinop,Merkez
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 27 Şubat 2008
2. el mesaj sayısı: 32
Son mesaj tarihi: 3 gün önce
Son giriş tarihi: 2 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Amd Fx 8350, Gigabyte 990xa - ud3, Kingston 2*4 1600 mhz Ddr3 başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Çok beğendim ,takip... Mesaja git »
Tak/Sat FX-8350 MSİ 970A-G43 başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Takip... Mesaja git »
SATILIK AMD FX 8350 4.0 GHZ İŞLEMCİ + ASUS M5A97 R2.0 ANAKART başlıklı konuyu favorilerine ekledi (13 gün önce)
AMD FX X8 8350 Soket AM3+ 4GHz 16MB Önbellek 125W 32nm İşlemci http://www.vatanbilgisayar.com/amd-fx-x8-8350-soket-am3-4ghz-16mb-onbellek-125w-32nm-i... Mesaja git »
k başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Bu ilişki çoktan bitmiş bence, çok merak ediyorsun ama hiç merak edilmiyorsun, seni afedersin ... taktığı yok, umurunda bile diilsin, biraz merak uyan... Mesaja git »
SIFIR AÇILMAMIŞ GTX1080 başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
hocam taksit imkanınız var mı acaba ?... Mesaja git »
forex başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
7 yıldır fxin içindeyim . sorusu olan ?... Mesaja git »
Gigablue HD800 SE SATILIK başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
HP PAVILION SLEEKBOOK 15-B011ET acil yardım lütfen.. başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
bios kilitli factory installed OS win 8 , yüklemenin sonunda aynı hatayı almaya devam ediyorum ahci değiştiremiyorm lanet bilgisayara yine win 8... Mesaja git »
yabancı dil öğreten program arıyorum ing. ita. konusunu başlattı (3 yıl önce)
Beyler yabancı dil öğrenmek istiyorum ve bunun için uygun eğitim setlerinden ziyade bir program arıyorum alarmlı sürekli rahatsız eden bir progra... Mesaja git »
MSI CX61 0NE-444XTR Notebook 'ta karar kıldım başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
selamlar ben de ekran kartından ötürü bu dizüstü bilgisayarı alacağım yarın sipariş edeceğim ama kafamda soru işaretleri var http://www.teknomar... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

WEB1
0.078