Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
shark_2112
Gerçek Adhakan tütüncü
Doğum Tarihi20 Kasım 1986
KonumSinop,Merkez
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 27 Şubat 2008
2. el mesaj sayısı: 38
Son mesaj tarihi: 4 ay önce
Son giriş tarihi: bir ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Creative SB0570 PCI Sound Blaster Audigy 7.1 SES KARTI başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Satılık Creative Sound Blaster Audigy 2 ZS başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
???... Mesaja git »
Satılık Creative Sound Blaster Audigy 2 ZS başlıklı konuyu favorilerine ekledi (4 ay önce)
Temiz ve sorunsuz Creative Sound Blaster Audigy 2 ZS ses kartım boşa çıktığından satılıktır. Fiyatı 70 TL dir.... Mesaja git »
Satılık Creative Sound Blaster Audigy 2 ZS başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Bu ürün hala satılık mı... Mesaja git »
Creative Audigy 2 ZS Ses Kartı SB0350 70 ₺ başlıklı konuyu favorilerine ekledi (4 ay önce)
Usb ses kartı aldım. Sorunu yok. Audigy 2 Zs en son denemek için iş yerindeki windows 10 x64 işletim sistemli bilgisayara taktığımda sürücüyü otomatik... Mesaja git »
(Sat/Tak) Creative SB0880 Sound Blaster X-Fi Titanium 24-Bit PCI-E başlıklı konuyu favorilerine ekledi (4 ay önce)
Sahibinden ve Letgo'da Thinkpad satan taklitlerim çıktı. Sahibinden'de adımın ilk harfleri İBY, Letgo'da BY'dir. İlanlarımın ilk fotoğ... Mesaja git »
Creative SB0880 Sound Blaster X-Fi Titanium 24-Bit PCI-E 150 tl başlıklı konuyu favorilerine ekledi (4 ay önce)
Creative SB0880 Sound Blaster X-Fi Titanium 24-Bit PCI-E 150 tl Sorunsuz, Temiz.Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.... Mesaja git »
Creative X-Fi Surround Pro 5.1 Ses Kartı başlıklı konuyu favorilerine ekledi (4 ay önce)
USB üzerinden bağlantı sayesinde laptoplar için idealdir. sorunu yoktur aktif olarak kullanıyorum. fiyat 150 düşünüyorum.Sistem Notu : Bu ilan her tü... Mesaja git »
Creative SoundBlaster SB1070 başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Herhangi bir kargo olsa alırdım... Mesaja git »
Creative SB0570 PCI Sound Blaster Audigy 7.1 SES KARTI başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Fiyat nedir... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.109