Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
emmare
Gerçek Adsait kurada
Doğum Tarihi1 Nisan 1982
KonumAydın,Nazilli
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 25 Şubat 2008
2. el mesaj sayısı: 3
Son mesaj tarihi: 24 sa. önce
Son giriş tarihi: 24 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
[Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (24 sa. önce)
ben dün tribünlere şaşırdığım kadar hiç bir şeye şaşırmadım resmen sirk izler gibiydi seyirci. daha bir kaç hafta önce anadolu takımlarıyla oynadığımı... Mesaja git »
hocam berbat bir maçtı herşeyi ile..iki tarafta hakeme bile sığınamıyor:))... Mesaja git »
fenerin avrupada nasibi yok...... Mesaja git »
güzel futbolun olacağını düşünüyordum ama yanıldım...iki takımda yokları oynadı, uzun zamandır arenada bu kadar rezalet bir tribün görmemiştim üstelik... Mesaja git »
[Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
bu hafta ki derbi ile ilgili naçizane görüşüm, elbetteki kolay olmayacağı yönünde..öyle feneri ezeriz falan bunlar ergen lafları.debilerin ne olacağı... Mesaja git »
FIFA 2018 Dünya Kupası | Türkiye - İzlanda | 06.10.2017 | 21:45 | TV8 başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
siyasetin bulaşmadığı ne var!!!maalesef... rıdvanı aslında konuşmaya gerek yok tam tetikçidir kendileri..son olarak beyaz futbola yaptığı açıklamalar... Mesaja git »
[Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (22 gün önce)
hakemden ziyade ikinci söylediğin beni endişelendiriyor. ön alanda biraz baskı yediğimizde bocalayıp pas hataları yapıyoruz. yüklendiğimizde de geri ... Mesaja git »
Pro Evolution Soccer 2018 [PC ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (25 gün önce)
pes tarihinin en kötü oyunu olmuş bence.tam bir hayal kırıklığı oldu benim için..oyun resmen fifaya benzemiş oynanabilirlik açıdan..ne olursa olsun pe... Mesaja git »
Resim Kursuna Başladım İlk Resmim (SS'li) başlıklı konuya yorum yazdı (29 gün önce)
zebani çizmişsin, modaya uymuşsun resim sanatında...ama bence başka yönlerini değerlendir burdan sana ekmek çıkmaz gibi..... Mesaja git »
Nvidia GeForce GTX 1070 Ti fiyatı ve özellikleri detaylanıyor başlıklı konuya yorum yazdı (30 gün önce)
aylarca vega bekledik, uygun fiyata iyi bir kart alırız diye ama olmadı..... Mesaja git »
Arkadaşları

genccotanak

sbwine

obahadir

Anthony Martial
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Takım
Galatasaray
Hakkında
UNUTMA! MEZARDA ŞERIAT-I MUHAMMEDİYE DEN HESAP VERECEKSİN!

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.090