Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
emmare
Gerçek Adsait kurada
Doğum Tarihi1 Nisan 1982
KonumAydın,Nazilli
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 25 Şubat 2008
2. el mesaj sayısı: 3
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
bu takımın deplasmanda bu kadar sıradan bir takım haline gelmesi gerçekten de çok garip...... Mesaja git »
bu rada bir gözümde açıkçası başak maçında zira olası mağlup oma durumumuzda başak maçı almalıki şampiyon olsun :))... Mesaja git »
belhanda ve feguli tel tel dökülüyor ikiside.... bu saatten sonra daha güvenliği ön planda tutarak oynayacağımızı düşünüyorum...bir şekilde gol bulam... Mesaja git »
feguli ne işe yarar bilmiyorum..... Mesaja git »
HTC U12+ fiyatı ortaya çıktı başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
sanirim ilk defa sizin posta yaziyorum...gecen haftaya kadar hic bakmamistim bile zira ne oldum delisi trollerrinizden gına gelmişti... görmemişim bir... Mesaja git »
cnn ve trt yi aradım başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
gerek kalmaz,muhtemelen suan hükümet yanlısı bir cok kanal ve gazeteci olasi bir chp iktidarinda zaten mahkeme,hapis, kapatilma vs karsi karsiya kalac... Mesaja git »
malatya macina ciddi ciddi bol gol niyetiyle ciksak iyi olacak...... Mesaja git »
bu haftada gecmez artik...... Mesaja git »
bizim en kritik macimizdi ve nihai olarak 3 puani aldik ama yinede 2. yaridaki futbola çok sasirdim..biraz sakin kalip pas yapsak bu kadar gergin gec... Mesaja git »
Arkadaşları

genccotanak

sbwine

obahadir

Anthony Martial
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Takım
Galatasaray
Hakkında
UNUTMA! MEZARDA ŞERIAT-I MUHAMMEDİYE DEN HESAP VERECEKSİN!

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.078