Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
emmare
Gerçek Adsait kurada
Doğum Tarihi1 Nisan 1982
KonumAydın,Nazilli
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 25 Şubat 2008
2. el mesaj sayısı: 3
Son mesaj tarihi: 5 gün önce
Son giriş tarihi: 3 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
amd için büyük fırsat... ryzen 2.jenerasyon bomba gibi gelmeli, öyleki en azından intelin çıkaracağı işlemcilerle kafa kafaya gelmeli...... Mesaja git »
asus uygulaması allsuite3 te de hataya neden oldu.."uygulama bir istisna attı" hatası vermeye başladı mecburen "92" ile biten güncellemeyi kaldırmak z... Mesaja git »
normalde insanlar başına bela gelmeden gerekli tedbiri almaz ama bizler bu konuda bir çok acı yaşamamıza rağmen hala ders almıyoruz. istanbulda 7 ve ü... Mesaja git »
AMD RYZEN 2 (EFSANE LİDERLİK İCİN YENİLENİYOR)ANA KONU) başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
peeeh aylardır kimse yazmamış..konu ölmeden bir nefes verelim... arkadaşlar bende geçen gün 1070 ti ve ryzen 5 1600 aldım..ilerleyen zamanlarda bir ta... Mesaja git »
(YENİ) SİSTEM TOPLAMA REHBERİ - 2017 - Paranızı Çöpe Atmayın !!! başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
bahsettiğim ürünleri her nekadar arızanın olduğu gün almış olsamda esasında uzun zamandır planını yaptığım ve araştırdığım ürünlerdi.... evet bahsetti... Mesaja git »
(YENİ) SİSTEM TOPLAMA REHBERİ - 2017 - Paranızı Çöpe Atmayın !!! başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
hocam anakart, ram ve işlemci 3 lüsü 2632 tl 6 taksit.. ekran kartı efsane cumada 2416 tl ye aldım... hdd yi de 3 gün önce 326 tl ye...... Mesaja git »
arkadaşlar geçtiğimiz hafta pc arızalandı bende fırsat kolluyordum güncellemek için. hemen ogün gün içerisinde ne alacağıma karar verip parçaları vata... Mesaja git »
Ryzen 5 1600 işlemci için sizce hangi anakart ? başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
g-skill trident-z 3000 mhz aldım ben...3000 mhz de sorunsuz kullanıyorum güncel bios ile...... Mesaja git »
Ryzen 5 1600 işlemci için sizce hangi anakart ? başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
2 gün önce ryzen 5 1600 ve asus b350-f gaming anakart aldım...aslında x370 almayı düşünüyordum ama gerek olmadığına karar verdim... slı yapmayı düşünm... Mesaja git »
EFSANE CUMA DEĞİL EFSANE FİYASKO... başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
almış olduğum ekran kartı teknobiyotikte şuan 150 tl civarı falan daha pahalı... evet kısmi bi indirimle aldım ama öyle muhteşemlik bir şey yok....... Mesaja git »
Arkadaşları

genccotanak

sbwine

obahadir

Anthony Martial
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Takım
Galatasaray
Hakkında
UNUTMA! MEZARDA ŞERIAT-I MUHAMMEDİYE DEN HESAP VERECEKSİN!

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.109