Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
4L1
Gerçek AdAli Güzeldülger
Doğum Tarihi17 Mayıs 1986
Konumİstanbul,Kadıköy
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 21 Şubat 2008
2. el mesaj sayısı: 2
Son mesaj tarihi: 5 ay önce
Son giriş tarihi: 3 ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Amazon.com.tr Hizmete basladi. başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Sipariş veriyoruz 10 gündür gelmiyor tebrikler büyük başarı... Mesaja git »
1050 Ti alacaklar kaçırmasın başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
1299 TL yapacaktık böyle yazanlar olur diye 1199 yaptım tamamen kafamdan bütçe açtım hala mı :) 970 le kıyaslaman çok yanlış bir gün Ataşehir gelirs... Mesaja git »
Dostum ne forum açsam kapatıyorlar firma olarak. 3. Şahıs kalalım bir de öyle deneyelim dedik kusuruma bakmayın. Bu ürünü tamamen kendim bütçeliyorum ... Mesaja git »
Selamlar isteyen alır isteyen almaz biz gönderiyoruz onların bahsettikleri bizim dışımızda bir saldırı sonucu veya hata sonucu yanlış fiyat yayınlanan... Mesaja git »
Bu kampanyayı firma kendisi yapıyor arkadaşlar dolandırıcılar yine gece gece forumda 3500 TL lik monitörü 200 TL almak mı istiyorsunuz alırsınız.... Mesaja git »
1050 Ti alacaklar kaçırmasın konusunu başlattı (6 ay önce)
MSI GTX 1050 Ti Gaming 4GB Ekran Kartı 1.199 TL 31 Ağustos Cuma 23.59 e kadar mış. Hızlı davranan kazanır. Kaçırmayın.... Mesaja git »
CS GO Mouse Kayma sorunu (everest x7) başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Arkadaşlar bir güncelleme geldi windows a düzeldi öncesinde gelen güncellemeden kaynaklanmış sanırım.... Mesaja git »
CS GO Mouse Kayma sorunu (everest x7) başlıklı konuya yorum yazdı (10 ay önce)
Bende daha garip bir sorun var mouse dururken kendi kendine kayıyor 3 mouse denedim ama yok abi format mı atmak gerekio :D... Mesaja git »
Hangi Monitörü Almalıyım? başlıklı konuya yorum yazdı (11 ay önce)
Selamlar hangi oyunları oynuyorsunuz yıllarca monitör sattım yardımcı olabilirim size.... Mesaja git »
Nanokatalog web sitesi güvenilir midir ? başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Selamlar, Bizim sattığımız partner ve distribütör ürünlerini maliyetlerimizden aşağı satıyor yani şu buradan alacağınız ürünler distribütör ürünleri d... Mesaja git »
Arkadaşları

mehmet328
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
oem

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.109