Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
akademik63
Gerçek AdSerkan Sıpahioğlu
Doğum Tarihi29 Haziran ****
KonumŞanlıurfa,Merkez
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 16 Şubat 2008
2. el mesaj sayısı: 2
Son mesaj tarihi: 3 ay önce
Son giriş tarihi: 15 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
AMAZON Sıcak Fırsatlar [EFSANENİN EFSANESİ] başlıklı konuyu favorilerine ekledi (3 ay önce)
Merhaba arkadaşlar forumda amazon skandalı oluştu öneriler dahilinde bu konuyu tekrar canlandırabilirim 3 yıl önce elimden geldiğince,menfaatsiz bir ş... Mesaja git »
AMAZON GİYİM, AYAKKABILAR, AKSESUARLAR ANA KONU başlıklı konuyu favorilerine ekledi (3 ay önce)
-Şuan deneme olarak açılmıştır, zamanla gelişecektir, hem Ana Konunun yükünü hafifletecek hemde sadece bu kategorilerde ürün görmek isteyenlerin özel ... Mesaja git »
AMAZON İKİNCİ EL ALIM SATIM, YARDIMLAŞMA KONUSU başlıklı konuyu favorilerine ekledi (4 ay önce)
Evet arkadaşlar uzun zamandır yaptığım gözlemler ve okuduğum mesajların doğrultusunda AMAZON Başlığının kaçınılmaz sonucu olarak ortaya çıkan bir gere... Mesaja git »
Turkey Post ve Turkey Post Kullanan Satıcılar Listesi (Aliexpress) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (6 ay önce)
Merhaba arkadaşlar Öncelikle Turkey Post ile başlayalım Turkey Post PTT'nin anlaşmalı olduğu bir airmail şeklidir. PTT ile anlaşmalı olunduğu iç... Mesaja git »
satıldı konusunu başlattı (7 ay önce)
Türk Telekomdan alınma, jelatinleri üzerinde. Hiç kullanılmadı, kutusundan çıkmadı. Her şeyi tam, faturası var. Çift hatlı telefon alacağım için satıy... Mesaja git »
Canon ve Epson Tüm soruları Yanıtlıyorum. ! başlıklı konuyu favorilerine ekledi (7 ay önce)
Arşiv niteliğinde olacak soruları yanıtlıyorum. Yazıcı tavsiyesi isteyenler günlük alacakları baskı sayısını söylerse ona göre tavsiyede bulun... Mesaja git »
almak isteyen olursa çift hatlısını aldığım için hiç kullanmadığım sıfırını satıyorum... https://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=124887509... Mesaja git »
11.07.2017 tarihi itibariyle ilk mesajı yeniden güncelliyorum. şuan için benim bulabildiğim Samsung Türkiye için en iyi fiyat 1.869,00 TL ürünün link... Mesaja git »
Uzunca bir süredir lityum pilli ev işlerinde evladiyelik kullanabileceğim bir vidalama matkap arıyordum. Üçyüz küsürü gözden çıkarmışken bu ürüne rast... Mesaja git »
Outdoor Giyim Fırsatları başlıklı konuyu favorilerine ekledi (8 ay önce)
Gunaydin arkadaslar, Ben outdoor ayakkabi almak istiyorum. Nereden nasil ucuza alabilirim? Varsa aklinizda bir urun onu da yazin, onerilerinizi de ... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.109