Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
akademik63
Gerçek AdSerkan Sıpahioğlu
Doğum Tarihi29 Haziran ****
KonumŞanlıurfa,Merkez
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 16 Şubat 2008
2. el mesaj sayısı: 2
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 2 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
A7 2017 sıfır siyah konusunu başlattı (dün)
Türk Telekomdan alınma, jelatinleri üzerinde. Hiç kullanılmadı, kutusundan çıkmadı. Her şeyi tam, faturası var. Çift hatlı telefon alacağım için satıy... Mesaja git »
Canon ve Epson Tüm soruları Yanıtlıyorum. ! başlıklı konuyu favorilerine ekledi (9 gün önce)
Arşiv niteliğinde olacak soruları yanıtlıyorum. Yazıcı tavsiyesi isteyenler günlük alacakları baskı sayısını söylerse ona göre tavsiyede bulun... Mesaja git »
SAMSUNG A7 2017 ANA KONU (SM-A720F) 1.995,00TL Samsung Türkiye ürünü başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
almak isteyen olursa çift hatlısını aldığım için hiç kullanmadığım sıfırını satıyorum... https://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=124887509... Mesaja git »
SAMSUNG A7 2017 ANA KONU (SM-A720F) 1.995,00TL Samsung Türkiye ürünü başlıklı konuyu favorilerine ekledi (16 gün önce)
İlk başta telefon 2499 TL fiyatla ön sipariş ile satışa sunuldu. [b]04.03.2017 tarihinde N11 kampanya yaptı ve Samsung Türkiye garantili ürün [color=... Mesaja git »
Mecidiyeköy'de ufak bir dükkanda satış ve tablet-telefon-bilgisayar tamir hizmetimiz var. Sık sorulan soruları ikinci mesajda okuyunuz. ya da Sık... Mesaja git »
FİYAT DÜŞTÜ Siyah Renkte Full Kutulu Redmi Note 4X başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir ay önce)
Cihazlar sıfır olup SADECE kontrol amaçlı açılmıştır. HİÇBİR İŞLEM YAPILMAMIŞTIR. Silikon kılıf ile ekran jelatini de yanında verilecektir. Ankara ve ... Mesaja git »
Uzunca bir süredir lityum pilli ev işlerinde evladiyelik kullanabileceğim bir vidalama matkap arıyordum. Üçyüz küsürü gözden çıkarmışken bu ürüne rast... Mesaja git »
[center]***** XİAOMİ LEECO MEİZU LENOVO ***** Merhaba arkadaşlar,şuanda mevcut modeller aşagıdaki gibidir:... Mesaja git »
Outdoor Giyim Fırsatları başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 ay önce)
Gunaydin arkadaslar, Ben outdoor ayakkabi almak istiyorum. Nereden nasil ucuza alabilirim? Varsa aklinizda bir urun onu da yazin, onerilerinizi de ... Mesaja git »
HOPİ Fırsatları ANA KONU (Boyner-Beymen-Fabrika-Morhipo ve dahası) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 ay önce)
Arkadaşlar burada hopi fırsatları ve kampanyaları tek link altında paylaşalım. Hopi Mobil Uygulamasını ücretsiz indirmek ... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.125