Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
polocuk
Uzaklaştırılmış!Cezasının bitmesine Sınırsız kaldı.
Gerçek AdErcan Soner
Konumİstanbul,Beşiktaş
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 14 Şubat 2008
2. el mesaj sayısı: 35
Son mesaj tarihi: 10 yıl önce
Son giriş tarihi: 10 yıl önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
: 8192 kbps'e kadar 15 GB koşullu tarifeye geçenler buraya başlıklı konuya yorum yazdı (10 yıl önce)
Orjinalden alıntı: Teacher 15 gb dan sonra hızlar düşmedi çok iyi. TTnet şikayetleri bir anda bitti . TTnet bir anda kral oldu ... Mesaja git »
ALINIK 500GB DAHİLİ HDD İST konusunu başlattı (10 yıl önce)
Arkadaslar 500Gb dahili hdd ihtiyacim var. Onemli unsurlar; - Seagate'nin sorunlu serisi olmayacak. 0 veya 2.el istemiyorum. - Seagat... Mesaja git »
: :::MAKSİMUM ADSL FATURASI::: başlıklı konuya yorum yazdı (10 yıl önce)
Benim bildigim en son 62TL idi. Eger 64 olmus ise bilemem. Gecilen her 1 gb icin 10tl.... Mesaja git »
: SATILIK 160-250-300-500 GB HARDDISKLER başlıklı konuya yorum yazdı (10 yıl önce)
Simdi bana harddisk lazim, 500GB. Sendeki tam istedigim gibi aslinda ama garantisinin olmamasi dusunduruyor iste. Simdi bakiniyorum biraz, ama bu... Mesaja git »
: 8192 kbps'e kadar 15 GB koşullu tarifeye geçenler buraya başlıklı konuya yorum yazdı (10 yıl önce)
Orjinalden alıntı: muzo86 Orjinalden alıntı: polocuk Orjinalden alıntı: mascherano* Orjinalden alıntı: polocuk Hayir ... Mesaja git »
: Beşiktaş Papa ile bombayı patlattı !!! başlıklı konuya yorum yazdı (10 yıl önce)
Baya bi kara... http://cache.daylife.com/imageserve/04LafI84FG9tv/610x.jpg... Mesaja git »
Aynen oyle olacak. Sonra sabit olarak 49TL odeyecegiz:)... Mesaja git »
Orjinalden alıntı: mascherano* Orjinalden alıntı: polocuk Hayir 49 gelmeyecek. 49-45= 4 TL (hatta 3 kusur) 49+4= 53TL gib... Mesaja git »
Bu fena cekiyor ya, suan muthis download yapiyorum. Kotam zaten daha 8 gun oldu 50gb di .. simdi tavan yapacak. Acaba 15gb takmayip gecsem mi?... Mesaja git »
Orjinalden alıntı: selcux ben 49 tl 'dım yıne 49 gelcekmıs aradım sordum. Evet sana 49 gelir. Cunku biz 45dik 49 a ciktik. Sen hep 49mu... Mesaja git »
Arkadaşları

Janti
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.063