Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
ama=neden
Gerçek Adama neden
Doğum Tarihi22 Eylül 1990
İlgi AlanlarıBilgisayar, Oyun, Müzik, Tarih
Konumİstanbul,Avcılar
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 11 Şubat 2008
2. el mesaj sayısı: 94
Son mesaj tarihi: 7 ay önce
Son giriş tarihi: bir ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları5
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
TurkNet Destek Burada başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
@turknetdestek Arkadaşım aynı şeyleri yazdırma bana tekrar. İlgilenmeni bekliyorum.... Mesaja git »
Cevap: TurkNet Destek Burada başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
Sana bir şey diyeyim, bunu abone olmadan, modemin arayüzünü açıp kendin bakmadan ASLA öğrenemezsin. Sana söyleyecekleri herşey yalanlardan ibaret. Bir... Mesaja git »
TurkNet Destek Burada başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
Merhaba, Abone no: 1008297 8-9 aydır Turknet abonesiyim başlarda hizmetten memnumdum her ne kadar çağrı merkezi olmaması zaman zaman sorun yaratsa da,... Mesaja git »
*SATILDI* ViewSonic VA-2248 22" FullHD LED Monitor başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
mirzasenn adlı arkadaşa satılmıştır.... Mesaja git »
*SATILDI* ViewSonic VA-2248 22" FullHD LED Monitor konusunu başlattı (7 ay önce)
ÜRÜN SATILMIŞTIR Kontrast Oranı : 1,000:1 (Typical) Görüntüleme Açıları : 170° (H), 160° (V) Optimum Çözünürlük : 1920x1080 Yanıt Süresi : 5ms (Typica... Mesaja git »
Mesut Çevik ile Canlı | Konuk: OTOPARK.com Sinan Koç başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Aha gtr testi geliyor sonunda :)... Mesaja git »
E devlet öğrenci belgesi başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Ben iki yıldır kayıtlı öğrenciyim benimki de görünmüyor, genel bir sorun mu var acaba?... Mesaja git »
Sennheiser CX 200 Street II Alternatif? başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Yapacak hiç bir şey yok beyler, cx200 gibi bi kulaklık yok artık sanırım. Benimki seneler önce bozuldu, garantiden sıfır değişim oldu o da iki sene so... Mesaja git »
Google Chrome taciz edici reklamları engelleyecek başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Adamlar diyor ki bir süre sonra (biraz uzun bir vade), artık internet reklamları da TV reklamları gibi olacak. Nasıl olacak bu? 3. parti reklam engell... Mesaja git »
Megane III DCI 86 mı yoksa 105 mi almalı? başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Megane IV 1.5 dCi 110 beygir Manuel ile klima ara sıra açık şehirdışı 4.1 Şehir içi klima ara sıra açık, yerine göre bol trafikle de birlikte 5.1 - 6.... Mesaja git »
Arkadaşları

DemirKipi

G-dOG

mehmet328

BirTigin

mirzasenn
Pano

BirTigin
4 Şubat 2009; 4:08:47
Kardeşim olur kendisi.
Referansları
Referans bulunmuyor.
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
UNREALMACHINE
Mobil cihaz
Samsung
Operatör
Turkcell
ISS
TTNET
Oyun Platformu
Xbox, PC
Takım
Beşiktaş
Ses Sistemi
Logitech
Notebook
HP
Kulaklık - Amfi
Sennheiser
Hakkında
Referanslar: Annihilator, laststate, 100000

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.094