Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
BuZ-MaViSi
Gerçek AdHakan Coşkun
Doğum Tarihi22 Mart 1983
KonumKütahya,Merkez
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 10 Şubat 2008
2. el mesaj sayısı: 185
Son mesaj tarihi: 11 sa. önce
Son giriş tarihi: bir sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
SAMSUNG UE55MU7350 CURVED TV A101 MARKET başlıklı konuya yorum yazdı (11 sa. önce)
Hocam siz 50 Hz i aklınızın bir köşesine yazın diğer rakamlar aklinizi karıştırmasın.... Mesaja git »
İlk aldığın telefon LG panel ve çift tıklama mevcuttur. Ama ghost ekran sorunu görülmektedir. Ikinci aldığın telefon japan display veya Sharp paneldir... Mesaja git »
Gecen seneye kadar bende LG alacaktim. 1 senedir TV arastiran biriyim.Bir TV nin alinmamasini gerektiren 1 numaralı kriter olarak IPS panel gösteriliy... Mesaja git »
Bu TV IPS panel. Xe9005 veya 55mu8000 serisi almak daha mantıklı.... Mesaja git »
SAMSUNG S8 ve S8+ CİHAZ DEĞİŞİM KAMPANYASI başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
S8 çek ve puanla zaten 3000 seviyesinde değil mi. Note 4 u bedava vermenin mantığını anlamadım.... Mesaja git »
1.0 TSI GOLF ALDIM başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Baz modelde park sensörü mu olması gerekiyor. 112 binlik dizel comfortline da dahi yok.... Mesaja git »
A101-Aldin Aldin- Samsung 55Mu7350 - 3599TL başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Hocam samsunglar 5000 liraya kadar 50 Hz ve ku-mu serisi aynı model. Samsung un bu tvlerinde titreme vs gibi sorunlar mevcut. Ama hepsinde yok. 50ku7... Mesaja git »
incehesap.com Seagate 1TB HDD Hediye Ediyor - Sonuç Açıklandı- başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
çekilişe katılmak istiyorum.... Mesaja git »
bir sey daha varmıs... Mesaja git »
VODAFONE A101 50 TL HEDİYE ÇEKİ FIRSATI YENİDEN başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Ramazan kampanyası için hattımı Vodafone a taşıdım. Hattımı 2 hafta sonra eksik evraktan kapattılar.iptal emek için süre dahi verdiler. Kimlik fotokop... Mesaja git »
Arkadaşları

sezersahin

achillus79
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Mobil cihaz
iPhone
Oyun Platformu
PSP
Hakkında
0D7947A55649490D82C0E72E71A572C3.jpg

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.188