Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
BuZ-MaViSi
Gerçek AdHakan Coşkun
Doğum Tarihi22 Mart 1983
KonumKütahya,Merkez
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 10 Şubat 2008
2. el mesaj sayısı: 185
Son mesaj tarihi: 18 sa. önce
Son giriş tarihi: 5 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Orta Seviye Laptop Tavsiye başlıklı konuya yorum yazdı (18 sa. önce)
Fiyat artmış olabilir. 2150 ye dahi alan olmuştu. Kredi kartı kampanyası da yaparlarsa alınabilir.... Mesaja git »
LENOVO YOGA 720 den daha iyisi sizce hangisi? başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Ultrabook tarzı laptop arıyorsanız arkadaşınızın laptopunun (yoga720) 8550u işlemci olanı 5500 civariydi sanırım medimark sitesinde. Kesinlikle 8. Nes... Mesaja git »
Orta Seviye Laptop Tavsiye başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Hocam bilgisayar alacağım dediğiniz zaman herkes takmış ekran kartına. Herkes Bilgisayari=oyun olarak görüyor. Size onerecegim 8250 işlemci bir notebo... Mesaja git »
★ Xiaomi Mi 4 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★ başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Son güncelleme ile herşeyi düzeltiler sanirim... Mesaja git »
★ Xiaomi Mi 4 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★ başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Arkadaşlar turkcell e geçtim. 3g bağlantısında sorun yaşıyorum. Bağlantı göstermesine ragmen bağlantı kopuyor. Veriyi kapatıp açınca düzeliyor. Günlük... Mesaja git »
★ Xiaomi Mi 4 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★ başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Kullanıcı hatası hocam. Yapacaklarını sanmam... Mesaja git »
★ Xiaomi Mi 4 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★ başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Telefona fix dosyası attım 4 çekirdek çalışıyor. Ama antutuyu çok etkilemedi. Orjinal rom 2 çekirdekle 63 bin civarı antutu alıyordu. Rootlayip İçin... Mesaja git »
Programı kapatıp açtım bütün ürünlerin altında 350/50 indirim yazdı. World kampanyası başlayınca alacağım... Mesaja git »
2 kod denedim geçersiz diyor. Telefonda geçmiyor mu kodlar?... Mesaja git »
Dell Vostro 5471 8550U Ultrabook [Kısa İnceleme] başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Hepsiburada da okuduğum yorumları tekrar okudum sanki.... Mesaja git »
Arkadaşları

sezersahin

achillus79
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Mobil cihaz
iPhone
Oyun Platformu
PSP
Hakkında
0D7947A55649490D82C0E72E71A572C3.jpg

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.125