Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
BuZ-MaViSi
Gerçek AdHakan Coşkun
Doğum Tarihi22 Mart 1983
KonumKütahya,Merkez
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 10 Şubat 2008
2. el mesaj sayısı: 185
Son mesaj tarihi: 4 sa. önce
Son giriş tarihi: 4 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Xiaomi Mi 4 aldım sizce hata mı yaptım? başlıklı konuya yorum yazdı (4 sa. önce)
Bu fiyata en doğru seçim. Kamera olarak üst düzey telefonlara yakin performans alırsınız.iki kamerasıda f/1.8 diyafram aralığında ve Sony sensör kulla... Mesaja git »
49.com.tr Leitz kablosuz hoparlör kargo KDV dahil 75₺ yanıyor! başlıklı konuya yorum yazdı (10 sa. önce)
Geçen sene bu siteden tanesi 15 liradan 3 tane arkadaşda 2 tane aldi. Neden 10 tane almadım hala anlamıyorum. Birini hediye ettim diğerini 80 liraya... Mesaja git »
★ Xiaomi Mi 4 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★ başlıklı konuya yorum yazdı (12 sa. önce)
Bende göremedim bir güncelleme. Stabile geçeceğim geldiyse.... Mesaja git »
Nedir Bu İnstagram SAÇMALIĞI! başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Akşama kadar buraya giriyorum. Kampanya - sıcak fırsat ne var onlara bakıyorum. Senelerdir hiçbir şey paylaşmadigim Facebook a arada giriyordum. Haber... Mesaja git »
Türktelekom Yılların Hediyesi Kampanyası başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
4.5 g desteklemiyormus cihaz. 3g neyimize yetmiyor... Mesaja git »
★ Xiaomi Mi 4 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★ başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Performans moduna alıp da bakarmisiniz çekirdeklere?... Mesaja git »
★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★ başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Hocam telefonda şebeke sorunu olsa Turkcell de cekmez. Bütün telefonlar gibi edge ve 3g çeker. Sadece 4g yi arada çeker. Eğer şebeke ayarlarindan sa... Mesaja git »
★ Xiaomi Mi 4 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★ başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Sitesinde hala stabil miui8 görülüyor.... Mesaja git »
Xiaomi Mi6 & Mi4 & Mi5 & Mi5S & Redmi Note 4 & Mi A1 & Mi 5X Güncel başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Fullhd ekrani olmayan bir telefona bu kadar para verilmez. Bu fiyata redmi note4 alınır. Olmadı mi4 alın 650 liraya... Mesaja git »
benzine-zam-16-ocak-2018-itibariyle/ başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
'Vaybe adamdaki havaya bak benzinli araba kullaniyor' demeye az kaldı.... Mesaja git »
Arkadaşları

sezersahin

achillus79
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Mobil cihaz
iPhone
Oyun Platformu
PSP
Hakkında
0D7947A55649490D82C0E72E71A572C3.jpg

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.188