Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
...ernkr...
Gerçek AdEren EKER
Doğum Tarihi5 Haziran ****
MeslekİSG UZMANI
KonumSamsun,İlkadım
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 10 Şubat 2008
2. el mesaj sayısı: 7
Son mesaj tarihi: bir ay önce
Son giriş tarihi: 3 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları5
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
yudum ayçiçek yağı 5 lt 29.90 samsun devgross başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Teşekkürler ;)... Mesaja git »
Kargo bedava fırsat ve kod paylaşım konusu başlıklı konuyu favorilerine ekledi (3 ay önce)
Kargo ücreti çoğu sıcak fırsatçı için bir bela. Firmalar arada kampanyalar yapıyor. Sizin de bildiğiniz varsa yazın. ilk mesajda hepsi sürekli güncel ... Mesaja git »
Yanıyor! Finish Quantum 80li 24,57TL Hepsiburada başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Bu kadar uzun süre bekleyip ürünün gönderilmemesi halinde bende ilk defa thh ne başvurmayı düşünüyorum. Dilekçe örneği olan var mı?... Mesaja git »
Cillit Bang Sprey Set (Yağ Çözücü + Kireç Sökücü - 11,56TL başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Banada gönderilmedi. Göndermedikleri zaman ne tür bir yol izlememiz gerektiğini söylerseniz sevinirim. ( Thh hk. )... Mesaja git »
Samsun-DevGross 1. Yılına özel fena indirimler başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
Teşekkürler ??... Mesaja git »
Samsun-DevGross 1. Yılına özel fena indirimler başlıklı konuyu favorilerine ekledi (7 ay önce)
Bir çok üründe 1 alana 1 hediye kampanyası var ve bunlar sisirilmeden verilen fiyatlar. Hatirladiklarimi yazıyorum. Yazdığım bütün rakamlar 1+1 fiyatl... Mesaja git »
TV Tavsiyeleri || Ana Konu başlıklı konuyu favorilerine ekledi (8 ay önce)
TV ALIRKEN NELERE DİKKAT ETMELİ! ====================================================================================================================... Mesaja git »
SALOMON Xa Pro 3D 264TL başlıklı konuyu favorilerine ekledi (12 ay önce)
Teb ile 20 tl ile 244 e gelebilir. Aynı ayakkabı takatukada da 264 tl. onda yeni üyeliğe 10 tl indirim oluyor. Ürünle ilgili incelemeler :... Mesaja git »
Xiaomi Mi6 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU] başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir yıl önce)
28Nisan da satışta çıktı Teknik özellikler Ekran : 5.15inç 600nit 2.5d FullHD Corning Gorilla Glass4 Kasa: Seramik /cam CPU : Qualcomm Snapdrago... Mesaja git »
Turk Telekom limitsiz en az 24 mbps 85 TL, 16 mbps 65 TL, 8 mbps 57 TL başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir yıl önce)
Yeni Edit: Arkadaşlar piyasaya yeni bir iss girmiş. Netspeed diye. web sitesi burada. Buna da bakabilirsiniz. Fiyatları aşırı uygun. Türk TElekom'... Mesaja git »
Arkadaşları

nahkog3

z-yback

CeNeZeE

Fantasticoo

drvimu
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.078