Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
DivingDeep
Gerçek Ad 
Konumİstanbul,Beylikdüzü
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 8 Şubat 2008
2. el mesaj sayısı: 5
Son mesaj tarihi: 23 sa. önce
Son giriş tarihi: 4 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
VODAFONE SüperNet FİBERMax (FTTH/GPON) -ANA KONU- başlıklı konuya yorum yazdı (23 sa. önce)
Vodafone kullanıcı adını ve şifresini ertesi gün size sms olarak atıyor. Yok benim acelem var derseniz kurulumdan hemen sonra jetfatura sitesinden ken... Mesaja git »
T.T. faturasiz 500 dakika 1000 sms 4 gb internet 19 tl başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Müşteri hizmetlerini arayıp mobil için 1'i tuşladıktan sonraki konuşmalar sizde Arapça mı? Benim de yarın yenilenecek.... Mesaja git »
gecen haftalarda taft'a indirim yapmayani dovuyorlardi. her yerde indirimi var.... Mesaja git »
ZUBIZU n11'de Geçerli 100/20 veya 100/10 Kod Veriyor! başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
gina geldi su cocuk evde agliyor cek var mi diyenlerden... Mesaja git »
Vodafone Fibermax 100Mbit 50GB AKK Çekirdek Aile Paketi 59,99 TL başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
O zaman herkes sözleşmenin bir yerine birşeyler yazsın, eğer güvenmiyorsanız bence daha fazla zorlamadan normal yollardan abone olabilirsiniz. Ben FSK... Mesaja git »
12 ay fatura boyunca t telekom 2gb hediye başlıklı konuyu favorilerine ekledi (9 gün önce)
Bana gelen mesajı paylasıyorum arkadaşlar. Denedim oldu. Turk Telekom'dan Ramazan Hediyesi! Mobil hattiniza 12 fatura donemi boyunca aylik 2GB int... Mesaja git »
satılIK VATAN BİLGİSYARDAN 400 TL HEDİYE ÇEKİ başlıklı konuyu favorilerine ekledi (10 gün önce)
VATAN BİLGİSAYARDAN ELİMDE 400 TL DEGERİNDE HEDİYE CEKİ VAR VE BÜTÜN ÜRÜNLERDE GEÇERLİDİR ÇEKİN BİTİŞ TARİHİ 31.12.2017 İLGİLENEN ARKADAŞLAR İRTİBATA ... Mesaja git »
ORTAK İP'den haberiniz var mı? Yenilendi 👍 başlıklı konuyu favorilerine ekledi (12 gün önce)
CGN (Carrier Grade NAT) IP bloğu veya CGN Contexinden alınan IPler nedir? Ne işe yarar? Artıları eksileri nelerdir? Ufak bir soru cevap şeklinde aktar... Mesaja git »
Vodafone Fibermax 100Mbit 50GB AKK Çekirdek Aile Paketi 59,99 TL başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
100mbit 50gb ilk 3 ay 34,90 sonraki 21 ay 69,90 yerine Fsk'nin tanimladigi indirim ile 59,90 odeyecegiz, tabi ben gecebilirsem.... Mesaja git »
Fiber modem olarak kullanabiliyor muyuz? Yoksa fiber modeme router olarak mi bagladiniz?... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.141