Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
DivingDeep
Gerçek Ad 
Konumİstanbul,Beylikdüzü
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 8 Şubat 2008
2. el mesaj sayısı: 8
Son mesaj tarihi: 14 gün önce
Son giriş tarihi: 2 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
TIMBERLAND BOTLAR 449 TL (HEPSİBURADA) başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Geçen sene amazondan 120 liraya almıştım, maks 200 verilir bence... Mesaja git »
TEB En Uzun Cuma'da %25 Bonus Fırsatı! En Fazla 75 TL Bonus başlıklı konuya yorum yazdı (18 gün önce)
Verdiğin linkte "KARA" değil "ALISVERIS" yazıyor. Aman dikkat düzeltme: şu anda kampanyaya ne KARA ne ALISVERIS ne de telefon uyg... Mesaja git »
Atatürk Havaalanı otoparkı 8 TL başlıklı konuyu favorilerine ekledi (28 gün önce)
Yakın zamanda Atatürk Havaalanı otoparkı kullanmam gerekiyor. Havaalanına yakın otoparkları araştırırken rastladım İspark'ın 15 Eylül tarihli tweetine... Mesaja git »
Samsung Tv Diğitürk Play Sorunu başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
H7000 var bende, sürüm 2.003... Mesaja git »
Samsung Tv Diğitürk Play Sorunu başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Uygulamayı güncellendiniz mi? Çünkü eskiden böyleydi, geçen sezonun başından beri (yaklaşık 15 ay) şifre girdiğimi hatırlamıyorum.... Mesaja git »
Hiremco Zapper HD Plus Kullanıcı Grubu(Ana Konu) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Bu cihaz hala iş görür mü arkadaşlar? Birisine hediye almak istiyorum, tek beklenti sorunsuz cihaz ve karışık olmayan bir menü ile hd görüntü almak.... Mesaja git »
Kampanya Bitti SİLİNEBİLİR başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Teşekkürler... Mesaja git »
VODAFONE SüperNet FİBERMax (FTTH/GPON) -ANA KONU- başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Son 3-4 sayfayı okursanız bütün sorularınıza cevap bulursunuz. Şu an için memnunum, SOL altyapısı.... Mesaja git »
VODAFONE SüperNet FİBERMax (FTTH/GPON) -ANA KONU- başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Evet, ben kullaniyorum.... Mesaja git »
Korku & Gerilim Film Paylaşımı (Güncel) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (4 ay önce)
Hep Beraber keyfimize keyif katalım Önemli not: Her korku filmi her izleyeni korkutacaktır diye evrensel bir gerceklik kesinlikle yo... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: *** SATILDI SONY DUAL SHOCK 4 DS4 v2***
Alıcı: Gaara34
Tarih: 5 Ağustos 2017; 22:45:39
Yorum
teşekkürler.
Genel Puan

Ürün: Satılık Just Dance 2017 Pri
Alıcı: spongebob35
Tarih: 4 Temmuz 2017; 8:50:53
Yorum
güvenilir ve dürüst satıcı
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.063