Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
ober
Gerçek AdOrhan Berberoğlu
KonumAnkara
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 3 Nisan 2005
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 11 sa. önce
Son giriş tarihi: 7 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
*** SAMSUNG A810 2016 ANA KONU *** başlıklı konuya yorum yazdı (11 sa. önce)
Seyfi paşa Arkadaşım dediğiniz gibi yaptım. Ancak sadece sim karttaki favori kişilerim geldi. Onları görebiliyorum. Oysa rehberimde en az 150 kişi var... Mesaja git »
*** SAMSUNG A810 2016 ANA KONU *** başlıklı konuya yorum yazdı (11 sa. önce)
Herkese selam Arkadaşlar. Nihayet ben de bugün Silver-Gümüş rengini alarak aranıza katıldım..Telefonun 1.Sim Kart bölümüne Sim Kartımı yerleştirdim... Mesaja git »
MSI PE70 6QE-234XTR HAKKINDA başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 gün önce)
iyi akaşmlar forumdonanım ailesi. MSI PE70 6QE-234XTR notebook almayı planlıyorum bu notebook hakkında kullananlar düşüncelerini belirtebilir mi ? şim... Mesaja git »
*** SAMSUNG A810 2016 ANA KONU *** başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Byone Arkadaşım Zore Nano Glass Koruyucu zaten temperli cam değil midir ??... Mesaja git »
Sayın Arkadaşlarım.. Kılıf ve Ekran Koruyucu almakta kararsız kaldım. Yardımcı olursanız sevinirim. Ekran Koruyucu-1 : Bu koruyucu bahsettiğiniz Nano... Mesaja git »
Sn.Arkadaşım tekrar selamlar.. Bu görselini paylaştığınız Zore Nano Glass Ekran Koruyucuyu nereden ? Hangi siteden aldınız? Ben araştırıyorum ama a... Mesaja git »
*** SAMSUNG A810 2016 ANA KONU *** başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Sayın Arkadaşım. Bu Ringke kılıftan memnun musun ve tavsiye eder misin ? 1- Bu kılıfın inceliği, kalınlığı ve ağırlığı ne kadardır ? 2- Kılıfı... Mesaja git »
Samsung C7 ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
Pelstina Arkadaşım verdiğin cevaplar için çok teşekkür ederim. Sevgi ve saygılarımla..... Mesaja git »
Samsung, Note 7 deki faciadan sonra iyice s8 üzerine odaklanmış durumda. Xiaomi nin yaptığı çerçevesiz mi mix e karşılık, çerçeve oranı %90... Mesaja git »
Samsung C7 ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (21 gün önce)
Selam Arkadaşlar.. C7 ile ilgili bir kaç sorum var. Yardımcı olursanız sevinirim. 1- C7'de gelen çağrılara cevap vermek istemediğimizde telefonu... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.090