Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Woden
Gerçek Adibrahim özkan
KonumAnkara
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 7 Şubat 2008
2. el mesaj sayısı: 2
Son mesaj tarihi: 10 yıl önce
Son giriş tarihi: 10 yıl önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
: Neden mutsuzum =(( başlıklı konuya yorum yazdı (10 yıl önce)
Orjinalden alıntı: Djmelih 1 senedir geçmiyo anlamış değilim ah bi geçse acaba dinlediğim şarkılardan m&... Mesaja git »
: Ona sevdiğimi söyleyeyim mi? başlıklı konuya yorum yazdı (10 yıl önce)
seni seviyorum diye mesaj at... Mesaja git »
: Neden mutsuzum =(( başlıklı konuya yorum yazdı (10 yıl önce)
Orjinalden alıntı: Djmelih Ailem var kız arkadaşım var donanım haber var ama ben neden bu kadar mutsuzum off çok m... Mesaja git »
: Sevgilim olacak ama heycandan altıma yapacam başlıklı konuya yorum yazdı (10 yıl önce)
Orjinalden alıntı: BLoodRunsCoLD arkadaşlar daha önce hiç sevgilim olmadı. galiba bir tane sevgilim olacak ama heycandan alt... Mesaja git »
: elektro gitara başlıyorum başlıklı konuya yorum yazdı (10 yıl önce)
evet cort x6 aldim herkeze oneririm anfi olarak 10 wattlik overdrive i iyi 70 dolarlik bisey aldim... Mesaja git »
elektro gitara başlıyorum konusunu başlattı (10 yıl önce)
evet arkadaşlar elektor gitar+anfi alacağım..ama ne alcağımı bilmiyorum.heavy-thrash metal çalmayı düşünüyorum... Mesaja git »
valencia klasik gitar konusunu başlattı (10 yıl önce)
evet arkadaşlar 1 sene once piyasa fiyatı 140 ytl idi.ben satıyorum 50-70 ytl arası bir fiyata..Sistem Notu : Bu ilan her türlü yo... Mesaja git »
satılık creative muvo^2 nomad konusunu başlattı (10 yıl önce)
evet arkadaşlar 2 sene once 200 dolara almıştım şimdi satıyorum 80-100 Ytl ye...ankaradan arkadaşlar pm den irtibat... Mesaja git »
: ((( sapık bir millet miyiz))) başlıklı konuya yorum yazdı (10 yıl önce)
Orjinalden alıntı: abdullahors84 Orjinalden alıntı: matters Gelişmiş ülkelerde de futbol var,magazin prog... Mesaja git »
: Materyalizm, Ateizm ve Cinler alemi... başlıklı konuya yorum yazdı (10 yıl önce)
bugun ufo gördüğünü idda eden milyonlarca amerikalı vardır bu cin peri kocaayak gibi hikayeler genellikle ingiletere japonya türkiye gibi çok ... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
“akla uygun olan gerçek, gerçek olan akla uygundur.”
Hegel
Hakkında
ey muhabbet, de ki, biz gölgeliklerle dolu bir cennet vaat etmiyoruz kimseye. zaten evrensel olma iddiasındaki bir din, niye cennet tasvirinde gölgeliklerden söz eder ki? londra'daki adam gölgelikten etkilenir mi hiç? o güneş ister elbet. gölgelik peşinde koşturanlar, çölde bir vaha için elli takla atmaya hazır bir cemaat olabilir ancak...

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.125