Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
serkanbabax
Gerçek AdSerkan Özkan
Doğum Tarihi3 Nisan ****
MeslekIT Engineer
Konumİstanbul,Kartal
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 5 Şubat 2008
2. el mesaj sayısı: 19
Son mesaj tarihi: 20 sa. önce
Son giriş tarihi: 8 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
★★Apple Store Randevu Yardımlaşma (ANA KONU) ★★ başlıklı konuya yorum yazdı (20 sa. önce)
isteyene kendi adıma randevu alır telefonunu değiştirmesi için taktik bile verir akasya apple store eşlik ederim ama bi yemeğini yerim ... Mesaja git »
İphone 6 Plus 64 Gb Sıfır Değişimden Geldi. konusunu başlattı (22 sa. önce)
[b]ADAŞLAR MERHABA CİHAZ TURKCELL ABONE MERKEZİNDEN ALMIŞTIM İPHONE 6 PLUS 64 GB GOLD SIFIR CİHAZDIR JELATİNİ AÇILMADI SIFIR ŞEKİLDE KUTUSUNDA DURUYO... Mesaja git »
[font="Verdana"][b][size=2][b][u][color=#0000CC]ARKADAŞLAR MERHABA CİHAZ TURKCELL ANA BAYİDEN ALINMADIR FATURASINI BULAMADIM DEĞİŞİMDEN GELEN APPLE... Mesaja git »
Apple Sıfır Kapalı Kutu Telefonlarınız Nakit Alınır başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
hocam kayıtsız kapalı kutu alıyor musunuz?... Mesaja git »
SATILDI konusunu başlattı (25 gün önce)
SAMSUNG GALAXY J7 2016 SİYAH ÇİFT SİMKART + 128 GB MİCRO SD HAFIZA KART DESTEĞİ SIFIRDAN FARKI KUTU ETİKETİ AÇILMASIDIR Samsung j7 2016 YENİ MODELİDİR... Mesaja git »
Uydunet İp Değiştirmeyi Buldum (Router'da denenmiştir) başlıklı konuya yorum yazdı (26 gün önce)
Anladım hocam üzerinde dhcp vs varsa router modda çalıştığı için real ip'yi kendi üzerinde tutar diğer bağladığınız router'a local ip bloğu verecektir... Mesaja git »
Uydunet İp Değiştirmeyi Buldum (Router'da denenmiştir) başlıklı konuya yorum yazdı (26 gün önce)
ben kablonetde iken dandik bir modem veriyorlardı spesifik atlanta idi sanırım zaten bridge modda geliyordu yanına kablosuz için router şarttı şimdi n... Mesaja git »
Uydunet İp Değiştirmeyi Buldum (Router'da denenmiştir) başlıklı konuya yorum yazdı (27 gün önce)
aradan yıllar geçmesine rağmen halen birilerinin işine yarıyorsa ne mutlu bana ben şimdi sol kullandığım için test edemiyorum ama cihazların mac adres... Mesaja git »
Digiturk Play Ortak Arama & Hesap Paylaşım [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
fener-başak şehir - 1800k yayın alınır mesaj atınız lütfen... Mesaja git »
Herkese Selamlar, Arkadaşlar benim durumum biraz karışık bu konuda beni aydınlatacak arkadaşların yardımına çok ihtiyacım var. Şimdi ben bir ünive... Mesaja git »
Arkadaşları

erhan346784
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.090