Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
showtime3737
Gerçek Adözkan karandı
Doğum Tarihi16 Mayıs 1987
KonumKastamonu
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 3 Şubat 2008
2. el mesaj sayısı: 4
Son mesaj tarihi: 10 gün önce
Son giriş tarihi: 10 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Moto G4 & G4 Plus - Ana başlık & Kullanıcılar Kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Merhaba Söylediğiniz şekilde de denedim bir sonuç alamadım. Üzerinde ünlem işareti olan Android robot ekranında komut yok yazıyor. Hiçbir şey olmuyo... Mesaja git »
Moto G4 & G4 Plus - Ana başlık & Kullanıcılar Kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Arkadaşlar telefonu yaklaşık 1 buçuk ay önce teknosa dan aldım. Android 7.0 güncellemesini dün yaptım. Şimdilik bir sorun yok gibi. Güncelleme sonrası... Mesaja git »
Arkadaşlar benim telefonum cebimde iken kendi kendine kapandı. Bir daha açılmıyor. Garantisi bittiği için tamirciye götürdüm. Anakartta kısa devre var... Mesaja git »
İLK ARACINIZ-SON ARACINIZ? başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
2009 fiesta collection 2010 fiesta titanyum x 2007 colt 1.3 invite halen kullanmaya devam ediyorum ... Mesaja git »
Mitsubishi Colt Takımı (<< Marjinal ama orijinal>>) başlıklı konuya yorum yazdı (10 ay önce)
Teşekkür ederim kardeşim. Araç 181 binde. Bakımı bin km önce yetkili serviste yapılmış. Önceki 2 bakımı da aynı şekilde yetkili serviste yapılmış ve h... Mesaja git »
Mitsubishi Colt Takımı (<< Marjinal ama orijinal>>) başlıklı konuya yorum yazdı (10 ay önce)
Arkadaşlar dün 2007 1.3 invite colt alarak bende aranıza katılmış bulunmaktayım. Öncelikle sormak istediğim yol bilgisayarı teyp vs.bilgi ekranı çalış... Mesaja git »
Markafoni.com Alt limitsiz 25 lira hediye çeki yüklü hesaplar bulunur ! başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Merhabalar Çek bebek bezi alımında geçerli mi... Mesaja git »
Huawei Ascend G7 ANA KONU - Kullanıcılar Kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Olması gereken o zaten dediğiniz gibi ama ne yazık ki görünmüyor. Yüklediğim daha doğrusu internetten indirip telefon hafızasına attığım temala... Mesaja git »
Huawei Ascend G7 ANA KONU - Kullanıcılar Kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Arkadaşlar internetten indirdiğim tema ve icon pack leri telefonun ana dizinindeki hwthemes klasörüne atıyorum uzantısını .hwt şeklinde değiştiriyorum... Mesaja git »
Telefon 3g bağlantısını kendi kendine kapatıp açıyor gibi geldi. Şöyle ki internete giriyorum sorun yok başka bir sayfaya daha bağlanmak istediğimde b... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

WEB1
0.234