Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
LGatakan
Gerçek AdA
KonumKütahya
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 2 Şubat 2008
2. el mesaj sayısı: 260
Son mesaj tarihi: 10 sa. önce
Son giriş tarihi: 6 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları10
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
PS4 PLUS [ANA KONU] ( Şubat Açıklandı: Knack - Rime ) başlıklı konuya yorum yazdı (10 sa. önce)
Mart ayı oyunları ne zaman açıklanır arkadaşlar. Cahiliğime verin, daha çiçeği burnunda bir ps4 pro sahibiyim :)... Mesaja git »
Merhaba arkadaşlar. Saatler replica'dır. Her iki saatte de en ufak bir problem yoktur. Tıkır tıkır işlemektedirler. Saatlerimin mekanizması içi... Mesaja git »
Merhaba arkadaşlar. İhtiyaç fazlası, HİÇ KULLANILMAMIŞ 42mm Apple Watch Series 3, uyumlu kılıflar var elimde. Toplu ya da tek tek satabilirim. Şeffa... Mesaja git »
Merhaba. Çin'den aldığım bu parasoleyi Nikon 50mm 1.4D lensime uymadığı için satıyorum. Daha bugün geldi. Denedim ama maalesef büyük geliyor. Kutusu... Mesaja git »
PLAYSTATION 4 PRO | ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Arkadaşlar selamlar. GÜÇLENDİRME MODU'nu açmalı mıyım? 3 günlük PS4 PRO kullanıcısıyım. Cahilliğime verin.... Mesaja git »
PS STORE İNDİRİMLERİ [ANA KONU] OCAK INDIRIMI!!! başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Değerli cevabınız için teşekkür ederim. Saygılar.... Mesaja git »
PS STORE İNDİRİMLERİ [ANA KONU] OCAK INDIRIMI!!! başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Arkadaşlar selamlar. PS4 PRO kullanıyorum. Daha 4 günlük. PSN PLUS üyesi oldum. PSN Store'da "The Witcher 3 Game of the Year Edition" 59.90tl. Daha ... Mesaja git »
Arkadaşlar selamlar. Hayatımda ilk kez Turkcell'li olma arifesindeyim. Az önce Turkcell bayii'ne gittim. Konuştum. 6gb + 2GB olmuyormuş. Ancak her h... Mesaja git »
MICROSOFT WORD'DEN ANLAYAN ARKADAŞLAR, YARDIM!! başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Harika olmuş hocam. Allah sizden razı olsun. Hayırlı günler dilerim... Mesaja git »
MICROSOFT WORD'DEN ANLAYAN ARKADAŞLAR, YARDIM!! başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Çok teşekkür ederim hocam. Bekliyorum.... Mesaja git »
Arkadaşları

saygi

naz_eg

ZvAnA

melmur

archangel--

outcast1881

jupiters

cokbaska

ahmet.1997

Thaegean
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: SATILDI | V-MODA CROSSFADE M-100 [XL Padler ile birlikte]
Alıcı: lemonade
Tarih: 23 Ağustos 2017; 16:10:46
Yorum
tamamen hatasız / kusursuz ürün, tam olarak vaad edildiği gibi elime ulaştı. arkadaş çok yardımcı oldu, hatta ürün hakkında geribildirim isteyecek kadar ilgili ve titiz, alış-veriş yaparken kesinlikle memnun kalacağınız bir forumdaş. kargo saati vs birkaç hassasiyetimize de maksimum özen gösterdi sağolsun. kendisine tekrar buradan teşekkürler :)
Genel Puan

Ürün: SATILDI | 6s Plus için Spigen Tough Armor Tech [Faturalı, Orjinal, Temiz, Hediyeli]
Alıcı: onnurbalci
Tarih: 2 Haziran 2017; 15:12:18
Yorum
ikinci el olmasına rağmen sıfır kutusunda ve çiziksizdi. teşekkürler.
Genel Puan

Ürün: SATILDI SATILDI | 50TL ASUS H97M-E 1150pin!! [AÇIKLAMAYI OKUYUNUZ!]
Alıcı: yalnızkral
Tarih: 27 Mayıs 2017; 18:12:06
Yorum
İlgili alakalı hızlı sorunsuz alışveriş Bozuk Garantisiz diye aldığım anakart garantili çıktı yapıldı ve şuan kullanıyorum teşekkürler
Genel Puan

Ürün: SATILIK / TAKASLIK Snopy parasına 'LOGITECH G930' [Açıklamayı okuyunuz!!]
Alıcı: KURSAD.
Tarih: 8 Mayıs 2017; 15:35:13
Yorum
Arkadaş çok ilgili ve dürüst. Gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilirsiniz. Çok memnun kaldım. Umarım tekrar alışverişimiz olur.
Genel Puan

Ürün: [SATILDI] Audio Technica ATH-M50x + Slappa Taşıma Çantası
Alıcı: Metalchesh
Tarih: 8 Nisan 2017; 9:15:36
Yorum
Arkadaş çok satışın her aşamasında çok ilgiliydi ve kargolama konusunda çok özenliydi. Ayrıca satın aldığım üründe kozmetik olarak hiçbir sıkıntı yoktu. Ürün neredeyse sıfır gibi.
Genel Puan

Ürün: SATILDI | Asus R9 285 Strix O.C [GARANTİLİ - VATANBİLGİSAYAR - 430TL]
Alıcı: BlackeR
Tarih: 4 Temmuz 2016; 1:32:45
Yorum
ilgili dürüst ve kaliteli bir insan. kesinlikle güvenebilirsiniz, şahsen kendisine kefil bile olurum.
Genel Puan

Ürün: SATILDI | BENQ XL2411Z [KUTULU FATURALI - VATANBİLGİSAYAR - 800TL]
Alıcı: kimano
Tarih: 1 Temmuz 2016; 14:26:54
Yorum
Ürün elden teslim alındı.Kendisine çok teşekkür ederim. Dürüst, güvenilir bir arkadaşımız.
Genel Puan

Ürün: SATILIK | Uplay Hesabı [The Division + Rainbow Six Siege] (BAYRAM İNDİRİMİ!!!)
Alıcı: nesqu1k1
Tarih: 26 Nisan 2016; 20:07:20
Yorum
Teşşekürler Güvenilir Arkadaş :)
Genel Puan

Ürün: SATILDI | Samsung Galaxy S III (S3) [BEYAZ]
Alıcı: marxx
Tarih: 30 Ağustos 2015; 19:39:13
Yorum
sorunsuz, hızlı bir alışveriş oldu. teşekkür ederim.
Genel Puan

Ürün: SATILIK | Xigmatek SL8600-EPS 600W PSU [Arızalı olabilir] [KELEPİR]
Alıcı: cesiaga
Tarih: 10 Haziran 2015; 14:22:01
Yorum
Sıcak ve anlayışlı birisidir. Kendisine verdiği hediye için de ayrıca teşekkür ediyorum.
Genel Puan

Ürün: MSI 6850 CYCLONE KELEPİR FİYATINA
Alıcı: UmitKoyuncuoglu
Tarih: 11 Mayıs 2015; 22:05:08
Yorum
Son derece ilgili, alakalı, ticari kâr gütmeyen, sattığı ürünün her daim arkasında muhabbet bile etmek isteyeceğiniz bir öğretmen abimiz, gönül rahatlığıyla alışveriş edebilirsiniz..
Genel Puan

Ürün: SATILIK - TAKASLIK | Beats by Dr. Dre Studio (Beats sitesine kayıtlı serial) | Kişisel Garantili
Alıcı: nafithespark
Tarih: 5 Temmuz 2013; 11:35:52
Yorum
hızlı alışveriş, güvenli kargo. Teşekkürler
Genel Puan

Ürün: SATILIK | Starcraft 2 olan BATTLE.NET HESABI (Şok Fiyat, ORJİNAL)
Alıcı: outcast1881
Tarih: 15 Nisan 2013; 16:14:24
Yorum
ürünün arkasinda duran, ilgili, pozitif bir arkadas.
Genel Puan

Ürün: SATILDI| Ipod Touch 3g 32GB TEMİZ + KUTULU + YENİ RESİMLER | FİYAT DÜŞTÜ!!!
Alıcı: J_Constantine
Tarih: 5 Eylül 2012; 15:07:37
Yorum
Genel Puan

Ürün: SATILDI | Sennheiser PC - 350 Tertemiz
Alıcı: Avalonn
Tarih: 21 Haziran 2012; 13:51:40
Yorum
Teşekkürler. İyi bir satıcı :)
İmza
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
Apple
Takım
Beşiktaş
Notebook
Asus
Fotoğraf Ekipmanları
Nikon

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.172