Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
alex59
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi28 Ocak 1976
KonumTekirdağ,Çorlu
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 31 Ocak 2008
2. el mesaj sayısı: 4
Son mesaj tarihi: 5 gün önce
Son giriş tarihi: 6 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Meral Akşener Parti Kuruyor, 2 Bin Kişilik Liste Hazır başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Sandıktan evet çıktığına ve bütün yetkileri eline aldıklarına göre bu saatten sonra kimin hangi partiyi kurduğunun bir önemi yok.... Mesaja git »
Bana edebiyat yapma kimin ne olduğunu ben çok iyi biliyorum masal dinleyecek çağı çoktan geçtim.... Mesaja git »
Kılıçdaroğlu'nu önce pkk destekçisi ilan ettiler yemedi, şimdi sırada darbeci yapmak var, yersen. Bu halk akıllanmayıp bu masalları dinledikçe kılıçda... Mesaja git »
Evet kazanınca ülke şaha kalkacak sanan saflar, bunlar iyi günler biz hiç yanılmadık, yine yanılmayacağız göreceksiniz her geçen gün eski Türkiye'yi m... Mesaja git »
AKP’li Kadınların Yardım Rezaleti başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Ak kadın ne la!!! bunlar ne gerizekalı saçma söylemler işleri güçleri şov yapmak, toplumu ayrıştırmak.... Mesaja git »
Konami ile Diego Maradona Anlaşma İmzaladı başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
Yorum yaparken saçmalamışsınız. Maradona, Pele'den sonra dünyanın gelmiş geçmiş en iyi futbolcusu olarak kabul ediliyor, efsane bir futbolcunun anla... Mesaja git »
ÜZERİMİZE OYNANAN OYUNLAR BİTMEYECEK Aslanlar gibi mücadele edip adam gibi ölmeyi tercih ettik edeceğiz. Eğer ülkemize devletimize sahip çıkmazsak bu... Mesaja git »
1 asker şehit haber siteleri yer bile vermiyor başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
Burda bile ilgi olmadığına göre suçu sadece medyada değil ilk önce kendimizde arayalım.... Mesaja git »
Atatürkü sevenlerin oranı ülke genelinde % kaçtır ? başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
Ulan it sen kimsin ki seni dinleyim. İpini koparan üyelik alıyor sonra atasını da vatan haini yapıyor mübarek ramazan insanlarıda sinir ediyor. Senin... Mesaja git »
İzmir'de SURİYELİ, 2 Genç Kızı EZDİ ! başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
Bilen bilir Suriyelileri günahım kadar sevmem ama sırf tesadüf sonucu bu kazayı Suriyeli yaptı diye kalkıpta Suriyelilere sövüp sayacak kadar aklımı k... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Hakkında
[image][/image]

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.719