Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
albati
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi12 Ocak 1975
Konumİzmir,Karşıyaka
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 13 Haziran 2003
2. el mesaj sayısı: 364
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 10 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları22
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
Volta Elektrikli Bisiklet 1.499 TL ( BİM İçerir ) başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Yanlış anlaşılıp trollenmekten nefret ederim ondan öyle dedim. Art niyet yok, saygılar benden... Mesaja git »
Volta Elektrikli Bisiklet 1.499 TL ( BİM İçerir ) başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Tek kişi kaldıramadığınız bir aracın arabaya sığıp sığmayacağını tahmin etmek için Sherlok olmak gerekiyormuş demek. Eğer arabaya kol kuvveti değ... Mesaja git »
Sömürün Dockers bot 69 lira... başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Fiyat deri ayakkabı için gayet uygun da oğlana geçen yıl aldığım Dockers bot 1 kışı çıkaramadı. Lumberjack idare ediyor da şu Amarigan çakması dakı... Mesaja git »
Şakacı şey, dikkatli okusaydın tek elle değil "tek başınıza" yazdığımı görürdün. Asıl 2 damacanayı omuzlarına almak ayrı bir fantezi. Sürekl... Mesaja git »
Onu biliyorum zaten. Araçlarda kullanılanlar 12 volttur demek istedim. Neticede başlıktaki aracı konuşuyoruz. Ayrıca sizin de dahil, sorduğunuz... Mesaja git »
Her akü 12 volttur. 48 volt bu moped tani 4 akü var. 3000 watt olanlar 72 volt oluyor, onlarda 6 akü var.... Mesaja git »
YANIYOR 19,9 SEHPA başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Aynen öyle. Ben artık ufak tefek işler için Koçtaş'a bakıyorum. Hemen hemen her boyda ve genişlikte çıta, kargas vs bulunuyor ve gayet de ucuz.... Mesaja git »
Ben Eylül'de tarihi geçeni Nisan'a kadar tükettim bişey olmadı En fazla etkisi az olur.... Mesaja git »
Matkap tavsiyesi başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
%100 uyduruk, üzerindeki değerlerle alakası olmayan kalitesiz bir alet. Kesinlikle uzak durun.... Mesaja git »
Arkadaşları

soberman

mmavcu

frostburn

m5

ŞahEser

Urfa_Lee

gimmeluck

eranyumm

muallim70

ankizmir

kocausta*

liberty_15

the phantom of the opera

.BURAK.

ajinco

furkandr

Öztürk35

hakkı1983

g_dalgar

riddick75

gozdeacıkparfum

DH ESKİ ÜYE
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Mobil cihaz
Samsung
TV
LG
Klima
Zibro 7526
Ses Sistemi
Pio VSX-921 + Polk Audio TSI 400 + TL1600
Tablet
Samsung T560
Notebook
Lenovo G770 17"

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.875