Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
woundedknee
Gerçek Ad 
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 1 Nisan 2005
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 2 gün önce
Son giriş tarihi: 4 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Foruma Dev Hizmet: Oyun Amaçlı(??) Hangi İşlemciyi Almalısınız? başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
2133 mhz ram ile 3200 mhz arasında fark yok yazısını gördükten sonra gerisine bakmadım bile. Mindblank testlerinden sc alıp atmak vardı,fark var mı y... Mesaja git »
En İyi 8 Termal Macun Kapışıyor [Kullanıcı İncelemesi] başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Tostluk kaşar dilimi kadar sürün,erimiş kaşar kıvamına gelene kadar işlemciyi ısıtın.... Mesaja git »
AMD Ryzen 1800X, Asrock Taichi Benchmark. başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Nzxt Kraken candır. Bende X52 var,Quake Champinos oyununda 2k çözünürlükte Fx6200 işlemci %100 çalışıyor. Zotac Gtx 680 Amp! 75 derece işlemci 49 der... Mesaja git »
1440p icin RX 580 8GB mi Yoksa Hala Fury X Almaya Degermi? başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Öncelikle;Hepinizi tebrik ediyorum.Mönitör-Ekran kartı dengesini bulamadığınız için. İmzasına baktım, Mönitörü 75 hz 5 ms İps Freesync ve en önemlisi ... Mesaja git »
Foruma Dev Hizmet: Oyun Amaçlı(??) Hangi İşlemciyi Almalısınız? başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Alooo,Ben İntel aradığınız işlemciye ulaşılamıyor. Sizi en yakın yeni sokete bağlıyorum,yeni anakart ve işlemci için 100 mhz veriyorum. Isınma sorunu... Mesaja git »
Ryzeni neden kötülüyorlar? başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Adam ironi yapmış. Cevap içinde gizli,anlayan anladı olayı.... Mesaja git »
RX 580 8GB - RX 570 4GB Oyun Performans Testleri başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Videonun özet resimleri,970 oc olarak daha fazla kazanımı ile yakalayabilmiş sadece 390 kartı. 980'e rakip olarak 390x çıktı,güç tüketimi oldukça faz... Mesaja git »
RX 580 8GB - RX 570 4GB Oyun Performans Testleri başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Radeon R9 390 vs. GeForce GTX 970: Still Worth Buying? Battlefield 1 dx11 test edilmiş.Dx12 yapsaymış testi, denge Amd tarafına hafif kayarmış. Fu... Mesaja git »
Nvidia düşünürken Monitör arkasına takılan Gsync mödülü için 500-600 Tl daha fazla para ödeyeceğinizi ve bu yonganın ışık sızması gibi sorunlara yol a... Mesaja git »
NZXT Kraken X42/X52/X62 AIO Sıvı Soğutma başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Üst taraf en güzeli,radyatör sıcaklık yaydığı için içeri üfletmek pek iyi değil. Ön tarafta kasa dışına atılır ama bu sefer kasa içine taze hava üfle... Mesaja git »
Arkadaşları

LeviGerman
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.108