Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
shephard16
Gerçek AdSemih Güzey
Doğum Tarihi12 Eylül 1991
MeslekÖğrenci
İlgi AlanlarıSpor, Bilgisayar
Konumİstanbul,Sarıyer
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 27 Ocak 2008
2. el mesaj sayısı: 57
Son mesaj tarihi: 5 gün önce
Son giriş tarihi: 4 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Yiğit Bulut'a halkın parasıyla 850 bin liralık Alman otomobili başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Zaten devletin parası olduğu için muafiyet olmasa da vergi tutarı devlete gidiyor. Yani kesilmese de aynı para yine devletin cebine gidiyor. Atıyorum... Mesaja git »
Yiğit Bulut'a halkın parasıyla 850 bin liralık Alman otomobili başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Yanlış anlaşılmasın duruma kör savunması yapmıyorum. Geçenlerde inşaat sektöründe faaliyet gösteren bir arkadaşım audi a5 almış. Sebebi olarak da iş y... Mesaja git »
Avrasya son anket hayır %55,53 - Mhp baraj altı başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Senin mantığınla %52 ile seçilen bir cumhurbaşkanı var. Ve şimdi onu destekleyen bir mhp. Ver %12'yi o zaman eder sana %64.... Mesaja git »
Avrasya son anket hayır %55,53 - Mhp baraj altı başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Geçen seçimlerde yapılan anketlerle aynı düzenbazlıkta yapılan bir uydurma chp anketi daha. Hayır ile sonuçlanacak çünkü doğrusu hayır algısı yaratılı... Mesaja git »
Merhabalar. Ben evetçi veya sempatizan diye ayrıştırdığınız kısımdanım. Bu ilişkiler bağlamında alman üreticisinden araba satın alınmasını yanlış bul... Mesaja git »
Şehir, yol bisikleti için sele kılıfı tavsiyesi alayım başlıklı konuya yorum yazdı (18 gün önce)
sele ne aldınız peki? 200 lira da seleye vermek istemiyorum. 3000 liralık bisikletin kıç öldüren bi seleyle gelmesi ne vahimdir ya.... Mesaja git »
7 ADET STEAM KEY ÇEKİLİŞİ [ÇEKİLİŞ SONUÇLANDI] başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
Çekilişe katılmak istiyorum... Mesaja git »
Şehir, yol bisikleti için sele kılıfı tavsiyesi alayım başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
teşekkürler hocam. ben de buna baktım. bi arkadaşım da aynısından almış tavsiye etti. yorumlarda sertliği fazla absorbe etmiyor gibi şeyler söylendiği... Mesaja git »
Selam millet. Orbea Carpe 30 aldım yakın zaman önce. Çoğunlukla sahil yolu üzerinde kullanıyorum tarabya-sarıyer veya tarabya-istinye arası. Malum 1 s... Mesaja git »
Satılık AWP Dragon Lore FN (Bilgin Ejderha) başlıklı konuya yorum yazdı (21 gün önce)
alıntı kopyalamakla uğraşmaya kasmama gerek yok bütün gün forum başında değilim. boş yapıyosun. biz donanımdayken sen ekmeğe agu mu diyodun egü mü diy... Mesaja git »
Arkadaşları

tiCCky

R0dosto

mega_north
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
LOL
LeBlanc, Talon, Galio, Riven, Garen, Graves, Yorick
Hakkında
twitch.tv/eranex

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

WEB1
0.094