Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
H.SAHİN
Gerçek AdHidayet Şahin
Doğum Tarihi1 Ocak ****
KonumAdana
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 27 Ocak 2008
2. el mesaj sayısı: 58
Son mesaj tarihi: 9 gün önce
Son giriş tarihi: 14 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları8
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
BULAŞIK MAKİNASI TAVSİYESİ??? başlıklı konuyu favorilerine ekledi (9 gün önce)
selam arkadaşlar bulaşık makinası almak istiyorum ama daha önce olmadığı iöçin nasıl bir makina alacağımı bilmiyorum. bana bu konuda yardımcı olursa... Mesaja git »
SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
Arka plan siyah renk nasıl yapılır.... Mesaja git »
MİGROS Kampanya ve Fırsatları -ANA KONU- başlıklı konuyu favorilerine ekledi (22 gün önce)
Bu başlık altında SADECE Migros online ve gerçek mağazalarında aktif olan TÜM kampanya ve fırsatlar paylaşılacaktır. Başlık içinde SADECE kampanya ve... Mesaja git »
SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (30 gün önce)
arka planı siyah renk nasıl yaptınız?... Mesaja git »
Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Teşekkürler. Kargo geldi Prive no.8 King Of Mens (50ml) ( Amouage - Jubilation ) 40 TL Armani - Stronger With You (Yeni) [YOU] Bvlgari - Pour Homme ... Mesaja git »
Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
itiraz var mı? Prive no.8 King Of Mens (50ml) ( Amouage - Jubilation ) 40 TL Armani - Stronger With You (Yeni) [YOU] Bvlgari - Pour Homme [B.PH] Cr... Mesaja git »
ilk 2 si listede olacak; 1- Prive no.8 King Of Mens (50ml) ( Amouage - Jubilation ) 40 TL 2- Armani - Stronger With You (Yeni) [YOU] 3- 4- sizce ... Mesaja git »
Yaş- 39 Biraz baharatlı ve tatlımsı koku severim bir de + fresh yaz için narenciye benzeri koku istiyorum.(alkol kokusu olmayan) Ekleme veya çıkarıla... Mesaja git »
SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Uyum açısından, güncelleme göncesi ve sonrası cihazı Hard reset yapılmalı mı?... Mesaja git »
SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Telefonu yeni aldığım için Ocak ayı güncellemesini otomatik indirirken yarıda durdurdum. Sürekli bildirim ekranında gözükmektedir. Cihazı resetlemeden... Mesaja git »
Arkadaşları

turkuaz50

worldwar

mbirol

kocausta*

Agronomist01

Tekirdağlı-klimacı

kemal1414

klima5505
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
PC
Otomobil
Hyundai
Mobil cihaz
Samsung
Operatör
Turkcell
TV
Samsung
Klima
Klima
Notebook
Acer

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.094