Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
mmTz
Gerçek Admehmet xxxx
KonumKayseri
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 26 Ocak 2008
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 10 gün önce
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
NOKIAN LASTİKLERİ ve LASTİK HAKKINDA GENEL BİLGİLER başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
http://www.hepsiburada.com/nokian-225-45-r17-91w-zline-runflat-yaz-lastigi-uretim-yili2017-p-OTKMT428720 arkadaşlar bu lastiği almayı düşünüyorum ... Mesaja git »
run flat lastik ebat değişimi ve marka önerisi. konusunu başlattı (11 gün önce)
iyi akşamlar herkese. bmw 116 d f20 kullanıcısıyım. m tampon ve jantlar var. aracın orjinal lastik ölçüleri önler 225/45/17 arkalar 245/40/17 ve runfl... Mesaja git »
★★★ Samsung Galaxy Note8 ( SM-N950F ) Ana Konu ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (30 gün önce)
Şimdi kutuya tekrar baktım da üstteki imei yazısı da sökülmüş.ileride bi problem çıkmasın?... Mesaja git »
★★★ Samsung Galaxy Note8 ( SM-N950F ) Ana Konu ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (30 gün önce)
iyi akşamlar herkese n11 'den shubuo mağazasından almıştım ben de ürünü. bugün teslim aldım. üzerindeki bant kesinlikle ellenmemişti hatta zorla açtım... Mesaja git »
Asus strix 1080Ti 1080p 144Hz icin cok mu fazla ? Yardım başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Aynı konuyu ben de almadan çok düşündüm ve farklı forumlarda da birsürü gereksiz yorum aldım. Size çok net bişey söyliyim yok o karta 1080p alınır mı... Mesaja git »
★★★ Samsung Galaxy Note8 ( SM-N950F ) Ana Konu ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Teşekkür ederim cevabınız için.... Mesaja git »
★★★ Samsung Galaxy Note8 ( SM-N950F ) Ana Konu ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Ben de shubuo da 3830a aldım. Şahsen 3700e alıp 1 ay beklemektense böylesi daha mutlu etti beni inşallah cihaz da sorunsuz çıkar. Benim merak ettiğim ... Mesaja git »
hepsiburada'ya 3699 tl ye ithalatçı garantili dual sim modeli gelmiş.... Mesaja git »
aynen ben sepete de ekledim şu kupon meselesini araştırırken bitmiş. açgözlülüğün cezası işte :) ama hala neden kullanılmıyo anlamadım. adam indirim y... Mesaja git »
n11 in kampanyasında ankara cepte neden kupon kullanılmıyor bilgisi olan var mı kuponun kriterlertine uyuyo oysa ki ?... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.125