Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
mmTz
Gerçek Admehmet xxxx
KonumKayseri
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 26 Ocak 2008
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: bir ay önce
Son giriş tarihi: 14 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
7700k delid sonrası performans düşüşü başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Sabredememiştim gelene kadar yoksa sıvı metal benim de asıl niyetim. ancak yine de kendi macunundan daha iyi performans beklerdim. Bugün geldi thermal... Mesaja git »
7700k delid sonrası performans düşüşü konusunu başlattı (bir ay önce)
7700K işlemcime delid yaptım, ancak sıvı metal henüz yolda olduğu için, kendi Zalman marka termal macunumla yaptım işlemi. Sıcaklıklar daha da arttı v... Mesaja git »
İyi akşamlar 7700k işlemcime delid işlemi yapma kararı aldım ancak araya sürülecek sıvı metal maddeyi bulamadım internette. Elinde olup satan ya da ne... Mesaja git »
NOKIAN LASTİKLERİ ve LASTİK HAKKINDA GENEL BİLGİLER başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
http://www.hepsiburada.com/nokian-225-45-r17-91w-zline-runflat-yaz-lastigi-uretim-yili2017-p-OTKMT428720 arkadaşlar bu lastiği almayı düşünüyorum ... Mesaja git »
run flat lastik ebat değişimi ve marka önerisi. konusunu başlattı (bir yıl önce)
iyi akşamlar herkese. bmw 116 d f20 kullanıcısıyım. m tampon ve jantlar var. aracın orjinal lastik ölçüleri önler 225/45/17 arkalar 245/40/17 ve runfl... Mesaja git »
SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Şimdi kutuya tekrar baktım da üstteki imei yazısı da sökülmüş.ileride bi problem çıkmasın?... Mesaja git »
iyi akşamlar herkese n11 'den shubuo mağazasından almıştım ben de ürünü. bugün teslim aldım. üzerindeki bant kesinlikle ellenmemişti hatta zorla açtım... Mesaja git »
Asus strix 1080Ti 1080p 144Hz icin cok mu fazla ? Yardım başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Aynı konuyu ben de almadan çok düşündüm ve farklı forumlarda da birsürü gereksiz yorum aldım. Size çok net bişey söyliyim yok o karta 1080p alınır mı... Mesaja git »
Teşekkür ederim cevabınız için.... Mesaja git »
Ben de shubuo da 3830a aldım. Şahsen 3700e alıp 1 ay beklemektense böylesi daha mutlu etti beni inşallah cihaz da sorunsuz çıkar. Benim merak ettiğim ... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.172