Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
mmTz
Gerçek Admehmet xxxx
KonumKayseri
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 26 Ocak 2008
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 16 gün önce
Son giriş tarihi: 15 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
intel optane hakkında bilgisi olan ? konusunu başlattı (16 gün önce)
iyi akşamlar herkese. 256 gb kingston ssd ve 2tb wd hdd kullanmaktayım. msi gaming z270 ana kart ve i7 7700k işlemcim var. Sürekli bu intel optane te... Mesaja git »
1080 Ti 1080p çözünürlükte düşük performans problemi başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
denedim onları da. Şuan oc yapılı değil zaten ama durum bu malesef :(... Mesaja git »
1080 Ti 1080p çözünürlükte düşük performans problemi başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
O programı windows'u kurar kurmaz kaldırıyorum zaten :)... Mesaja git »
dediklerinizi denedim 3 4 derecelik bir fark oldu sadece. Ancak ani fps düşüşleri yaşadım abartı şekilde. Neredeyse her köşe dönüşünde kastı oyun.... Mesaja git »
dediğiniz herşeyi yapmıştım zaten. 2k konusunda da gerekirse dsr la falan idare ediyorum açıkçası şuan 1080p ile memnunum. illa netlik dediğimde 4k tv... Mesaja git »
Tekrar iyi geceler geç oldu biraz ama akşamım deneylerle geçtiği için ancak yazabildim. öncelikle dediğiniz herşeyi tek tek denedim. cpu pll oc voltag... Mesaja git »
Ben alalı 2 saati çok geçti ya zor artık... Mesaja git »
Bu akşam deneyecem günlerdir format atıp tekrar değişik değişik şekillerde kurmaktan overclock denemelerine geçemedim :) Verip alma işi oluyo mu öyl... Mesaja git »
Videodaki adamla aynı ayarları yaptım. Değişik windows sürümleri ve driver lar denedim. Hala durum aynı.... Mesaja git »
Evet optimizasyon sorunu olduğunun farkındayım ama benim anlamadığım şu videodaki adam nasıl alabiliyo?onda da oyunda optimizasyon sorunu var ancak ça... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.055