Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
mmTz
Gerçek Admehmet xxxx
KonumKayseri
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 26 Ocak 2008
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 7 yıl önce
Son giriş tarihi: 9 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
: sadece mp3 çalan mp3 player tavsiyesi başlıklı konuya yorum yazdı (7 yıl önce)
hiç mi yok böyle bi mp3 player yav :) sadece iyi müzik çalabilen... Mesaja git »
sadece mp3 çalan mp3 player tavsiyesi konusunu başlattı (7 yıl önce)
iyi günler arkadaşlar. forumda çok konu wardı hepsine bakamadım baktıklarımda da benim derdim anlatan bişey bulamadım. 4 yıldır sony ericsson w800i te... Mesaja git »
: MP3 Çalar ve Kulaklık Alacaklar-Tavsiye Başlığı başlıklı konuya yorum yazdı (7 yıl önce)
hiç mi cevap yok ?... Mesaja git »
: MP3 Çalar ve Kulaklık Alacaklar-Tavsiye Başlığı başlıklı konuya yorum yazdı (7 yıl önce)
konu açmıştım ama buraya yazmam gerektiğini sonradan gördüm herkesten özür dilerim. buraya direk copy- paste yapayım izin verirseniz :) Forumda ... Mesaja git »
mp3 player tavsiyesi max 250 lira konusunu başlattı (7 yıl önce)
Forumda çok araştırdım ama tam olarak derdime derman olacak bi başlık bulamadım. şimdi ben 3 yıldır sony ericsson w800i modeliyle müzik dinlemekteyim.... Mesaja git »
: Mymemory.co.uk Fırsatları-Rehber-Tartışma Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (7 yıl önce)
benim de ayın 20sinde gönderilen siparişim hala ulaşmadı 9 gün olmasına rağmen. ben size şunu sormak istiyodum ptt nin sitesine girince interaktif kıs... Mesaja git »
: Mymemory.co.uk Fırsatları-Rehber-Tartışma Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (7 yıl önce)
58 pound tutmuştu sennheiser cx 550 almıştım. sonyericsson w800i yle çektim makrosunu açıp bilgisayara attım en küçük yazıları bile çok net okunuyo. a... Mesaja git »
ayın 17sinde sipariş vermiştim bugün mail geldi sanırım fatura istiyolar benden de. telefon faturamın resmini çekip göndersem kabul ederler mi ? yoksa... Mesaja git »
: FZ21Z sorularınızı alabilirim başlıklı konuya yorum yazdı (8 yıl önce)
konu açılalı çook uzun süre olmuş ama merak ettiğim bikaç şey var. ısınma sorunu nasıl yok ? benimki felaket şekilde ısınıyo. ev arkadaşlarımda toshib... Mesaja git »
Gigabyte lga 775 anakart driver konusunu başlattı (9 yıl önce)
Arkadaşlar çok acil bunun direver ını bulmam lazım sabahtan beri arıyorum internette hiçbiyerde bulamadım . yardımcı olursanız sevinirim... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

WEB1
0.063