Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
zordak
Gerçek Adyigit yigit
Doğum Tarihi26 Mart 1984
Konumİstanbul,Üsküdar
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 26 Ocak 2008
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 9 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
size tecrübe ve fikrimi söyledim.neyse konu yapıcı yönde ilerlemeyecek anlaşılan ,dediklerimi yok say.... Mesaja git »
Yatarak bilgisayar kullanmak için bir platform yapmak istiyorum. başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
2.el demedim çıkma dedim neyse fikirdi... Mesaja git »
Çöp.... Mesaja git »
Yatarak bilgisayar kullanmak için bir platform yapmak istiyorum. başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
hali hazırda çıkma dişçi koltuğu bul,kaplat ve kullan...... Mesaja git »
Balkon zemini yükseltme işi başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
fikrim:yükseltilmiş döşeme en ideali... Mesaja git »
Bilgisayar için yeni koltuk başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
forumdaki arkadaşlar yurtdışından kampanyaları takip edip ucuza getirdi,bir inceleyin konuyu https://forum.donanimhaber.com/sicak-firsatlar-21-nisa... Mesaja git »
TOST MAKİNESİ TAVSİYESİ-2017 ... ilk sayfada TAVSİYELER var ... başlıklı konuyu favorilerine ekledi (4 gün önce)
[/b][b]selam... tost makinelerini incelemek için marketleri, mağazaları gezdim, çok sayıda ürün gördükten sonra ilgimi çekenleri payla... Mesaja git »
Muhalif seçmen bundan sonra sandığa gitmez başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
bu ülkenin vatandaşıyım ,verginin vergisini ödüyorum ,seçme hakkım varsa her ne kadar çalarlarsa çalsınlar verdiğim paranın kuruşu kuruşuna hesap sorm... Mesaja git »
Bu da oldu: Kuru fasulye ithal etmeye başladık başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
kurban bayramında ithal kurban kesiyoruz ötesi var mı... Mesaja git »
beden tablosundan kontrol et , daha önce almadım fakat genelde aynı numaralar geçerli oluyormuş... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE !!!
Sistem ve Tercihleri
Fotoğraf Ekipmanları
Nikon

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.078